Miley Cyrus śpiewa Santa Baby u Jimmy’ego Fallona

Boże Narodzenie to szczególny czas w roku, świąteczna gorączka dotyka chyba każdego z nas. Wszyscy nucimy pod nosem świąteczne hity, których teksty od lat znamy na pamięć. W końcu to klasyki! W tym roku Miley Cyrus pokusiła się jednak, by zmienić coś w jednym z nich. Cyrus postanowiła zrobić niespodziankę wszystkim kobietom i podczas programu Jimmy’ego Fallona zaśpiewała świąteczny klasyk “Santa Baby” w zupełnie nowej odsłonie. Jest zabawnie, kobieco i…bardzo prawdziwie!

Feministyczna wersja Santa Baby

Miley Cyrus wzięła na tapetę hit Santa Baby, do którego postanowiła zmienić nieco tekst. W swojej wersji Miley śpiewa o tym czego naprawdę chcą kobiety… i wcale nie są to drogie prezenty!

Święty Mikołaju, nie chcę żadnej pięknej biżuterii, mam w głowie coś innego (...). Nie chce diamentów, pieniędzy ani skarpetek, wszystko to mogę sobie kupić sama - śpiewa u Jimmy’ego Fallona Miley.

Santa Baby w wydaniu Miley Cyrus mogłoby być uznane za prawdziwy hymn feministek. Zdaniem artystki tym, czego naprawdę pragną kobiety jest równouprawnienie. Kobiety chcą równych płac, równego traktowania i poszanowania w miejscu pracy.

Posłuchaj Mikołaju tego, co mówię, najlepszym przyjacielem kobiety są równe płace. Nie przerywaj mi, kiedy mówię i nie przysyłaj mi swoich zdjęć. Święty Mikołaju, chciałabym mieć pewność, że mój tyłek nie zostanie dotknięty w pracy przez jakiegoś palanta-ignoranta - śpiewa Cyrus.

Jak Wam się podoba? Naszym zdaniem cover Santa Baby w wydaniu Miley Cyrus jest naprawdę w punkt! Święta w duchu girls power, to lubimy!