Michał Żurawski do tej pory trzymał się z daleka od wielkiego świata show-biznesu. Mieliśmy okazję podziwiać go w wielu genialnych i kultowych rolach w filmach Miasto 44, Karbala czy Jestem mordercą. Aktor trzymał się jednak na uboczu i z dala od czerwonych dywanów. To się jednak zmieniło dzięki udziałowi w Azja Express. Niewielu jednak wie, że Michał Żurawski ma młodszego brata, który również jest aktorem.

Żurawscy to rodzina przepełniona talentem aktorskim. Michał Żurawski jak starszy brat, jako pierwszy utarł się w świadomości Polaków. Mamy okazję podziwiać go w wielkich produkcjach – choćby w serialu Pitbull. O jego życiu prywatnym nie wiadomo za wiele. Jego żoną od 2010 roku jest Roma Gąsiorowska.

Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci – syna Klemensa i córeczkę Jadwigę. Żurawski ma również syna Leona z poprzedniego związku.  Niewielu jednak wie, że Michał Żurawski ma brata, który równie tak jak on jest aktorem.

ZOBACZ: ROMA GĄSIOROWSKA I MICHAŁ ŻURAWSKI tak czule się kochają [ZDJĘCIA]

Kim jest Piotr Żurawski?

 To również wzięty aktor. Początkowo Piotr Żurawski próbował swoich sił jako reżyser, ale w ostateczności wylądował po drugiej stronie kamery. Do tej pory mieliśmy okazję podziwiać go w serialu Aż po sufit. Wraz z bratem zagrał w Karbali. Jego najsłynniejszą rolą, a na pewno taką, która przyniosła mu największą rozpoznawalność jest główna rola w filmie Kamper, gdzie miał okazję grać u boku Marty Nieradkiewicz.

ZOBACZ: KRÓLIKOWSKI, HERMAN, PODSIADŁO, BRACIAKna premierze filmu Kamper. Zobacz, kto jeszcze się pojawił

Zobaccie w naszej galerii jak wygląda brat Michała Żurawskiego, Piotr Żurawski. Podobni?

Zobacz także: