Meghan Markle i Książę Harry - podróż poślubna

Już za niecały miesiąc Książę Harry poślubi hollywoodzką aktorkę, Meghan Markle. Zaraz po królewskim ślubie 19 maja młode małżeństwo wyjedzie w podróż poślubną - i wszystko wskazuje na to, że będzie to podróż marzeń! Para prawdopodobnie spędzi miesiąc miodowy w Namibii w Afryce.

To nie przypadek: Książę Harry wielokrotnie wyjeżdżał do Afryki, pierwszy raz zabrał go tam ojciec zaraz po śmierci Księżnej Diany. Harry jest zagorzałym obrońcą zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i miłośnikiem przyrody. Z kolei latem zeszłego roku Harry i Meghan świętowali 36. urodziny aktorki na afrykańskim safari. Kierunek podróży poślubnej jest więc chyba przesądzony. Gdzie dokładnie książęca para będzie mieszkać?

Harry i Meghan - miesiąc miodowy na luksusowym safari

Jak spekulują media, Książę Harry i Meghan Markle pojadą w podróż poślubną do ekskluzywnego safari w Namibii - Hoanib Valley Camp. To wyjątkowe miejsce, otoczone górami i pustynią, w którym można obcować z naturalną przyrodą, podziwiać afrykańskie zwierzęta albo wypoczywać w luksusowych apartamentach. Koszty przyprawiają o zawrót głowy - jedna osoba musi zapłacić za noc ok. 660 dolarów. Zobaczcie zdjęcia wnętrz, w których Harry i Meghan spędzą miesiąc miodowy!