Biustonosze Intimissimi dla większych piersi

Iris, Mina, Mara i Clara to nazwy nowych biustonoszy z kolekcji Intimissimi. Każdy z nich dedykowany jest kobietom, które nie mogą znaleźć odpowiedniego rozmiaru w sieciówkach. Polki pod względem wielkości biustów plasują się dokładnie w środku zestawienia, zachowując złoty środek pomiędzy nadmiarem i niedoborem tkanki tłuszczowej. Statystyczna Polka nosi stanik z miseczkami w rozmiarze C, jednak jest wiele kobiet, które siłą rzeczy muszą postawić na większą miseczkę i obwód.

Większość kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że dopasowanie odpowiedniego rozmiaru stanika nie jest łatwym zadaniem. Jesteśmy jednak coraz bardziej świadome i coraz rzadziej kierujemy się tylko oznaczeniem miseczki. Sprawdzamy też oznaczenie szerokości pod biustem. Modele z Intimissimi mają szerokie ramiączka, co ułatwia podtrzymywanie i dopasowanie do biustu, ale zdecydowanie (mimo większego rozmiaru) z czarną koronką wyglądają seksownie.

Mina to koronkowa balkonetka, która posiada profilowane miseczki od wewnątrz wykończone bawełną, podobnie jak Iris. Mara i Clara to z kolei miękkie biustonosze dla kobiet, które nie zamykają się w rozmiarze C. Dostępne są większe D aż do F.

Świetnie, że popularne wśród Polek marki zauważają potrzebę produkowania staników na większe, równie piękne biusty. Brawo także za nieretuszowaną kampanię bielizny, naturalne jest piękne!