Drugi sezon polskiej edycji hitu MTV "Ex na plaży" przed nami! Poznamy nie tylko nowych uczestników, ale i ich poglądy na temat romansowania z byłymi przyjaciół i przyjaciółek. Emocje będą ogromne! "Ex na plaży" w każdy poniedziałek o 23:00 na MTV. 

Konkurs "Wykurz EX ze swojego życia"

W związku z tematem trudnych rozstań toksycznych związków i prawdziwych wiosennych porządków w życiu, mamy dla Was konkurs! O co chodzi? Chcemy poznać Wasze historie, którymi mamy nadzieję się z nami podzielicie. Do wygrania są prawdziwe zestawy do wykurzania EX ze swojego życia. Zestaw zawiera książkę pt. „Sztuka sprzątania. Uporządkuj swój dom i swoje życie” autorstwa Dominique Loreau, miotełkę i łapkę do kurzu, odświeżacz powietrza „EX killer” pomagający pozbyć się zapachu byłego partnera, parę gumowych rękawic i karton służące do zapakowania i pozbycia się rzeczy EX’a pozostałych w mieszkaniu.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Jak poradzić sobie po trudnym rozstaniu? Opisz swoją historię." i wysłać odpowiedzi na adres redakcja.kobieta@burdamedia.pl.

Autorki 29 wybranych przez jury historii otrzymają Wiosenny Zestaw Do Wykurzenia EX’a, który pomoże zaprowadzić w życiu uczestniczek porządek po rozstaniu. Dodatkowo, najciekawsze historie opublikujemy na łamach kobieta.pl.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.