"Wszystko, co w Tobie kocham" to już druga część bestsellerowej powieści Samanthy Young.

Witamy ponownie w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, idealnym miejscu, gdzie można uciec od wszystkiego i znaleźć uczucie, na które wcale nie czekałaś…

Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia – odnosi sukcesy w interesach, ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka… chociaż po dziesięciu latach ich niezobowiązujący związek wydaje się nieco nudny i skostniały. Jedynym niepokojącym elementem w jej życiu jest przystojny biznesmen Vaughn Tremaine. Bailey uważa, że ten przybysz z Nowego Jorku patrzy na wszystkich z góry, a ją uważa za prowincjonalną gęś. Jednak kiedy doświadcza niespodziewanej zdrady ze strony bliskiej osoby, zaskoczona stwierdza, że Vaughn to całkiem przyzwoity facet. Vaughn podziwia Bailey za fantazję, niezależność i lojalność. Im więcej budzi w nim namiętności, tym częściej wchodzi z nią w konflikty. Każdy jej gest i słowo działa na niego jak afrodyzjak. Jednak dramatyczne przeżycia z przeszłości sprawiają, ze Vaughn postanawia odejść, bojąc się, że ją skrzywdzi. Bailey, która przeżyła w życiu zbyt wiele rozczarowań, także rezygnuje z walki, wbrew swojej naturze. Kiedy Vaughn zdaje sobie sprawę, że popełnił największy błąd swojego życia, postanawia za wszelką cenę przekonać Bailey, że taka miłość, jaka ich połączyła, zdarza się tylko raz w życiu.

Uwaga! Mamy dla Was konkurs!

Do wygrania 5 zestawów (pierwsza i druga część) powieści "To, co najważniejsze" i "Wszystko, co w Tobie kocham". Wystarczy, że opiszecie nam swoją największą romantyczną przygodę. Zgłoszenie przyjmujemy do 18. lipca 2017 r. na adres redakcja.kobieta@burdamedia.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Wakacyjny konkurs", a w treści podać swoje dane adresowe.

 

Post udostępniony przez @kobieta.pl 4 Lip, 2017 o 3:12 PDT

Trzymamy za Was kciuki!

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.