W Dallas na mistrzostwach UFC nasza polska sportsmenka, Joanna Jędrzejczyk po raz piąty obroniła tytuł mistrzyni świata UFC, czyli Ultimate Fighting Championship (organizacji mieszanych sztuk walki MMA). Mistrzyni ma 29 lat, urodziła się w Olsztynie i od wielu lat trenuje kick-boxing, muay thai i MMA. Trzykrotnie była zawodową mistrzynią świata, pięć razy otrzymywała pas jako mistrzyni Polski w boksie tajskim. Jest też pierwszą Polką walczącą w  pojedynkach UFC. Na te gale przychodzą największe gwiazdy, stałą bywalczynią na trybunach jest np. Madonna. 

Wczoraj Joanna Jędrzejczyk walczyła z brazylijską zawodniczką Jessicą Andradą i była to walka zacięta do ostatnich minut. Fani jednak nie mieli wątpliwości, że Jędrzejczyk pokona rywalkę i utrzyma mistrzostwo. Na Instagramie polską zawodniczkę obserwuje 760 tysięcy osób, a ona rewanżuje się im kolejnymi zwycięstwami. Ostatnio sporo czasu poświęcała też na udział w programie rozrywkowym "Agent. Gwiazdy". Bardzo blisko współpracowała podczas zadań z aktorką Olgą Frycz.

Jędrzejczyk jest więc coraz bardziej medialna, a jej kariera kwitnie. Podobnie jak doskonała forma. Koniecznie zobaczcie te zdjęcia z Instagrama!