Po zimowej przerwie powraca jedno z najciekawszych miejsc na gastronomiczno-rozrywkowej mapie Warszawy – Nocny Market! Koncept marketu pełnego pysznego jedzenia, stoisk lifestyle’owych i muzyki, otwartego do późnych godzin wieczornych.

Idea nocnych marketów znana jest na całym świecie i z każdym rokiem popularyzuje się coraz bardziej. Za wzór tego typu miejsc posłużyć mogą azjatyckie markety, których istnienie wpisało się już na stałe w tamtejszą kulturę. Te wielkie targowiska ożywają późnym wieczorem i zapełniają się poszukującymi pysznego jedzenia i rozrywki tłumami zarówno miejscowych, jak i turystów. Uliczna kuchnia, lokalne produkty, stragany pełne najróżniejszych gadżetów oraz cały sektor usług – nie sposób nie zakochać się w tym miejskim zgiełku. Taki też jest warszawski Nocny Market – różnorodny, gwarny i pełen życia.

Warszawski Nocny Market to sezonowy targ, otwarty w każdy weekend w godzinach wieczornych (piątek/sobota 17:00-1:00, niedziela 16:00-23:00). Pod jednym adresem organizatorzy zgromadzili najciekawszych wystawców streetfood’owych, w tym znane restauracje i foodtrucki, o zróżnicowanej ofercie gastronomicznej. Poza jedzeniem, na terenie marketu można obejrzeć wystawę fotografii Grzegorza Pastuszaka znaleźć oryginalnych wystawców lifestyle’owych, a także punkty miejskich usług np. stoisko tatuatorskie czy barber shop. Dodatkowo zjemy przy miksowanej na żywo przez składy DJ'skie muzyce, można też znaleźć kawałek miejsca do tańczenia.

Zapowiada się ciekawie, a my będziemy na tym otwarciu!