Żelki na włosy - zdrowe suplementy?

Co zrobić, żeby mieć długie, gęste włosy? Bujność naszej fryzury jest uwarunkowana genetycznie i raczej nie mamy na nią wpływu. Możemy jednak zapobiec wypadaniu włosów, którego przyczyną najczęściej bywa stres. Sprawdzonym sposobem jest picie drożdży czy skrzypu polnego. Jednak te metody nie należą do smacznych, wręcz trudno nam się do nich przekonać. Być może dlatego na rynku urody pojawił się przysmak "Jelly Bear Hear". To produkt, który łączy przyjemne z pożytecznym - w przekąsce znajdują się niezbędne suplementy! 

Żelki na włosy - efekty

Żelki na włosy stały się hitem pośród blogerek. Ich spożywanie pobudza prawidłową pracę cebulek włosowych oraz dba o właściwą kondycję skóry. Sprawia, że na głowie zaczynają się pojawiać baby hair. Hamuje wypadanie włosów i poprawia ich wygląd, za sprawą cennych pierwiastków: cynku, selenu, niacyny, miedzi.  Gumowe misie są także mieszanką cennych witamin z grupy oraz biotyny znajdującej się w wyżej wymienionych drożdżach. 

Żelki na włosy - kupisz je w Polsce

Żelki na porost włosów już są w Polsce. Produkuje je firma "Jelly Bear Hair". Można zakupić je w sklepie internetowym na oficjalnej stronie. Jedno opakowanie na miesiąc stosowania kosztuje 139 złotych. Gumowe misie są bezglutenowe, bezlaktozowe oraz wolne od GMO. Podobno smakują jak tradycyjna słodycz, chociaż mają o wiele więcej zalet!

Żelki na włosy - opinie

Ze względu na przyjmowanie hormonów moje włosy są osłabione, wypadają i łamią się. Wizyta u trychologa i drogie produkty na niewiele się zdały – jedynie opróżniły mój portfel. Na Jelly Bear Hair trafiłam przypadkiem, na forum internetowym. Kupiłam bez większej nadziei. I jakie było moje zaskoczenie! Wypadanie włosów się zmniejszyło, lepiej się układają i wrócił ich naturalny blask! Szok! - Marti, 22 lata

Jestem młodą mamą i zaprzestaniu karmienia moje włosy zaczęły wypadać garściami. Każda młoda matka wie, że nie łatwo dbać o siebie i o dziecko, a o wizycieu fryzjera zapomnij. Znalazłam Jelly Bear Hair i nie mogłam się oprzeć ich formie – kocham żelki! Dodatkowo już po pierwszym opakowaniu zauważyłam zdecydowanie mniejsze wypadanie włosów, a dawno nie farbowanie włosy nabrały połysku, aż koleżanki pytały co za farby używam :) Uwielbiam! - Angel26