Pałac Kensington jest zdecydowanie biegły w mediach społecznościowych. Bardzo aktywny na Instagramie i Twitterze, z okazji Dnia Ojca umieścił uroczy wpis. Zestawiono ze sobą zdjęcie małego księcia Williama z ojcem księciem Karolem i dorosłego już Williama pozującego ze swoim synkiem, czteroletnim Georgem.

Na pierwszym zdjęciu książę Karol pozuje podczas wycieczki w góry z Williamem, na drugim William uroczo tuli swojego pierworodnego podczas królewskiej delegacji w Kanadzie, we wrześniu. Brakuje jednak drugiego dziecka księżnej Kate Middleton i Williama, małej Charlotte, co zauważyli dociekliwi internauci.

Rodzeństwo George i Charlotte robi prawdziwą furorę kiedy tylko pokazuje się publicznie. Fotoreporterzy nie spuszczają z książęcego potomstwa wzroku i nic dziwnego, razem tworzą uroczy obrazek. Szkoda tylko, że specjaliści od królewskiego PR’u nie zadbali o pokazania tej dwójki (swoją drogą księcia Harry’ego też zabrakło na zdjęciu z Karolem…). Update: W odpowiedzi na tweet profil księżnej Kate opublikował cały album z Charlotte i Georgem.

Przyjemnie się ogląda takie obrazki, nie sądzicie?