Halsey pokazała, jak zmienił się jej brzuch po porodzie

Halsey, a właściwie  Ashley Nicolette Frangipane, to amerykańska artystka najbardziej znana z takich muzycznych hitów jak „Bad at love”, „Closer” czy „Without me”. Gwiazda na początku tego roku potwierdziła za pomocą Instagrama, że spodziewa się pierwszego dziecka. Artystka i jej partner Alev Aydin przywitali na świecie synka 14 lipca 2021 roku. Piosenkarka przez cały okres ciąży dzieliła się z fanami zdjęciami swojego ciała, ale również przemyśleniami i problemami, z jakimi musiała się zmagać przez dziewięć miesięcy. 

Kilka dni temu Halsey była gościem w amerykańskim programie SNL. Artystka przyznała, że otrzymała mnóstwo pozytywnych wiadomości na temat swojego ciała. Gwiazda zareagowała na komentarze inaczej, niż można się było spodziewać. Piosenkarka postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało. 

Wystąpiłam w SNL dwa dni temu i wiele osób szybko powiedziało mi, jak dobrze wyglądam. To było dziwne uczucie. Moje ciało przez długi czas wydawało się obce. Czasem trzymam się uczciwości do tego stopnia, że przesadzam, ale to wydaje się ważne. Pierwsze zdjęcie na tym slajdzie wykonałam kilka dni po narodzinach mojego dziecka. Wiele osób nie wie, że przez jakiś czas nadal wyglądasz, jakbyś była w ciąży. Ciało ciągle się zmienia i mu na to pozwalam. Nie interesują mnie teraz ćwiczenia. Jestem zbyt zmęczona i zbyt zajęta zabawą z moim ukochanym synem – napisała gwiazda na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@iamhalsey)

W dalszej części wpisu gwiazda dodała, że nie chce być powodem, dla którego inne mamy mają wyrzuty sumienia i kompleksy spowodowane wyglądem swoich ciał. 

Nigdy nie odzyskam mojego „ciała sprzed ciąży”, bez względu na to, jak zmieni się fizycznie, ponieważ teraz mam dziecko! I to zmieniło mnie na zawsze: emocjonalnie, duchowo i fizycznie. Ta zmiana jest trwała. I nie chcę wracać! Ale w duchu szczerości: jestem naprawdę zmęczona, nie jestem nadczłowiekiem i to jest naprawdę trudne – dodała na koniec Halsey. 

Halsey szczerze o macierzyństwie i pragnieniu posiadania dziecka

27-letnia gwiazda wielokrotnie wspomniała w wywiadach, że posiadanie dziecka było jej wielkim marzeniem. W rozmowie z DJ-em Zane Low’em gwiazda wyznała, że pomimo dojrzałego wieku spotkała się z ogromna krytyką, kiedy ogłosiła, ze spodziewa się dziecka. 

Często byłam traktowana jak nastoletnia mama, wiesz, co mam na myśli? Ludzie mówili:„ O mój Boże, jesteś taka młoda i masz tak wiele do zrobienia w swojej karierze, a nie jesteś nawet żonata”- powiedziała artystka w wywiadzie. 

W wywiadzie w programie „The Doctors” artystka wyjawiła natomiast, że w 2015 r. przeżyła ogromną tragedię. Okazało się, że gwiazda poroniła tuż przed jednym z koncertów. 

 Byłam w trakcie trasy koncertowej, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zanim zdążyłam się zastanowić, co to znaczy dla mnie, mojej przyszłości i mojego związku, tuż przed rozpoczęciem show doświadczyłam poronienia – wyznała artystka.

Ponownego zajścia w ciąże nie ułatwiła jej endometrioza. Gwiazda o chorobie  po raz pierwszy opowiedziała publicznie w 2016 roku. Dopiero jakiś czas później, po wielu latach bólu, cierpień i wizyt u lekarzy, artystka usłyszała trafną diagnozę.