1. Za mundurem panny sznurem – powiedzenie bardzo stare, ale ciągle na czasie. Wiele kobiet marzy o przystojnym żołnierzu czy zdecydowanym policjancie. Na liście najbardziej seksownych zawodów znajdziemy też bohaterskiego strażaka, czy strażnika więziennego. Kobiety lubią czuć respekt i wykonywać rozkazy... ale tylko w sypialni.

2. Nieznajomy – to jedna z częstych fantazji u kobiet. Klub, impreza i wpatrujący się w  nią nieznajomy. Mimo że wokół jest masa atrakcyjnych kobiet, to właśnie ona jest w centrum jego zainteresowania. Nieznajomy zupełnie przypadkiem jest zabójczo przystojny i wygląda jak gwiazda filmowa. Po chwili oboje lądują w hotelowym pokoju, a nowo poznany mężczyzna jest w łóżku lepszy od samego Casanovy. Nad ranem znika i nigdy więcej się nie pojawia.

3. Kobieta – jaki facet jest to prawie każda wie, ale jak to jest kochać się z kobietą... kto by nie chciał spróbować. Któż inny jak nie inna kobieta doskonale odgadnie pragnienia, zna czułe punkty i wie jak pieścić damskie ciało. W niektórych fantazjach do tego pięknego duetu mógłby nawet dołączyć mężczyzna.

4. Gwałt – coś czego zdecydowanie żadna kobieta nie chciałaby przeżyć w prawdziwym życiu często występuje w erotycznych fantazjach. Chodzi o to, że wtedy gwałciciel jest nieziemsko przystojny i świetny w te klocki, dodatkowo ma nad kobietą całkowitą władzę, ale zupełnie przypadkiem spełnia jej najskrytsze zachcianki.

5. Ekshibicjonizm – pokazywanie ciała, szczególnie jeśli podnieca ono innych potrafi być bardzo rozbudzające. Wiele kobiet w domowym zaciszu marzy o tym żeby zatańczyć niczym Demi Moore w „Stiptizie” a dodatkowo przy tym mieć jej ciało i umiejętności.