"365 dni": druga część już wkrótce w kinach

Ekranizacja pierwszej części książki Blanki Lipińskiej „365 dni” była jedną z najgłośniejszych premier w 2020 roku. Główne role zagrali Włoch Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka. Film podzielił opinię publiczną. Dla jednych nieszkodliwy romans, dla innych pochwała kultury gwałtu. Do dyskusji włączyły się media, między innymi „The Guardian” czy „Forbes”. Również znana artystka Duffy postulowała o zdjęcie filmu z Netflixa. Z pewnością szum wokół produkcji w znacznej części odpowiada za jej sukces i popularność. Blanka Lipińska postanowiła kuć żelazo, póki gorące i już wkrótce będziecie mogli obejrzeć kolejną część przygód Laury i Massimo.

ZOBACZ TEŻ: 365 dni: Michele Morrone tłumaczy się z roli w polskim erotyku „Te zachowania nie są w porządku”

 

„365 dni”: druga część, kiedy premiera

Druga część „365 dni” nosić będzie tytuł „Ten dzień”, a plan zdjęciowy rusza już niedługo. Blanka wraz z Baronem byli obecni na gali KSW 54, gdzie wyznali, że kolejnej części spodziewać możemy się już w 2022 roku. Choć koronawirus może pokrzyżować plany, zdjęcia mają ruszyć w 2021 roku.

Kurz opadł.Opadł koronawirus i mamy nadzieje, że już nie wróci. W 2021 roku wchodzimy na plan, w 2022 roku premiera. Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety, wracamy – mówi Blanka.

Film z pewnością po raz kolejny podzieli widzów. Kontrowersyjna produkcja cieszy się jednak wielką popularnością, jak się okazuje, również za granicą. Będziecie czekać na drugą część z niecierpliwością czy raczej należycie do tych, którzy bojkotują zarówno twórczość literacką jak i ekranizacje dzieł Blanki Lipińskiej?

ZOBACZ TEŻ: „365 dni” znów w TOP10 na Netflixie. O polskim erotyku pisze amerykański „Forbes”