Borys Szyc jako Roman Polański?

Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Roman Polański odegra ważną rolę w najnowszym filmie Quentina Tarantino o morderstwach popełnionych przez sektę Mansona. Podobno reżyser do swojego filmu szukał "polskiego autentycznego aktora". Jak donosi "Super Express", to właśnie Borys Szyc ma zagrać młodego Romana Polańskiego. Podobno aktor od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, jednak agentka Szyca na razie nic nie komentuje. Gdyby informacje się potwierdziły, Borys Szyc miałby na swoim koncie naprawdę światową produkcję u wybitnego reżysera i stanąłby na planie obok takich sław jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino czy Jennifer Lawrence.

Najnowszy film Quentina Tarantino, którego tytuł jeszcze nie jest znany, to wielowątkowa historia przedstawiająca losy aktora serialowego, który chce zrobić wielką karierę filmową. W filmie ma się również pojawić historia morderstwa, do którego doszło w willi Romana Polańskiego, gdzie zginęła ciężarna żona reżysera Sharon Tate i jej przyjaciele. Zbrodni dokonała sekta Charlesa Mansona.

Rolę Sharon Tate ma zagrać australijska aktorka Margot Robbie ("Wilk z Wall Street", "Legion samobójców"). Czy Borys Szyc stanie u jej boku jako młody Roman Polański? Mamy nadzieję, że tak, ale tego dowiemy się wiosną, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu.

Jak Wam się podoba pomysł, żeby Romana Polańskiego zagrał Borys Szyc?