Jak zrobić kolaż Best Nine na Instagramie?

Podsumowania ostatnich 12 miesięcy są niesamowicie lubiane i popularne, a największą sympatią cieszy się zestawienie najpopularniejszych 9 zdjęć na naszym profilu na Instagramie, czyli tak zwane Best Nine (czasami określane mianem Top Nine). Najczęściej do zrobienia kolażu wykorzystuje się przeznaczoną do tego aplikację. Można jednak spróbować samemu stworzyć kolaż dziewięciu najlepszych zdjęć, nie mniej jest to bardzo czasochłonne w przypadku osób, które często publikują na swoim profilu na Instagramie. 

Jak samodzielnie zrobić kolaż Best Nine?

Chcesz stworzyć kolaż najlepszych dziewięciu zdjęć ostatniego roku w kilka minut? Nic prostszego. Wystarczy zainstalować darmową aplikację best nine lub wejść na stronę internetową bestnine.co, aby wygenerować kolaż. Wystarczy wspisać swoją nazwę profilu na Instagramie, a aplikacja sama wybierze dziewięć najbardziej lubianych i popularnych zdjęć na Twoim profilu na Instagramie. Po chwili kolaż jest już gotowy do pobrania, zapisania w galerii w telefonie i opublikowania na Instagramie.

Best Nine 2021: Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2021 roku

Dobrym sposobem na odnalezienie zestawień Top Nine (Best Nine) 2021 jest wpisanie odpowiednich hasztagów, takich jak #bestnine2020, #bestnine, #topnine2020 lub #topnine. Pozwoli to łatwiej wyszukać tego rodzaju podsumowania minionego roku nawet najbardziej popularnych użytkowników Instagrama. Z best nine korzystają m.in. Taylor Swift, Kim Kardashian, Selena Gomez czy Christiano Ronaldo.

Rok 2021 chyli się już ku końcowi. Jest to więc dobra okazja, aby podsumować, co wydarzyło się w trakcie ostatnich 12 miesięcy i powspominać najlepsze chwile minionego roku.