Przedstawione w nowej kolekcji produkty w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn. Szeroka i różnorodna oferta daje możliwość wyrażania swojego indywidualnego stylu, niezależnie od wieku. Odbiorcy z pewnością odnajdą w niej obuwie, torby i akcesoria dopasowane do swojego stylu oraz docenią najwyższą jakość produktów, wzornictwo na światowym poziomie oraz ogromny komfort użytkowania.

W kolekcji damskiej prym wiedzie naturalna paleta barw, wśród których na pierwszy plan wysuwają się zróżnicowane tony beżu - od kremowego po piaskowy; do tego kwarcowy róż oraz energetyczny koral. Innym mocnym akcentem są ziemiste, nasycone zielenie, ciepłe, głębokie żółcie a także wysmakowane, eleganckie bordo. Wśród motywów najbardziej rzucają się w oczy egzotyczne, wężowe printy, które szczególnie pięknie prezentują się w wersji matowej. Ponadto, Kazar na wiosnę proponuje także liczne odniesienia do stylistyki etno a także delikatne, cieniutkie, subtelne paski; liczne nawiązania do mody ulicznej, graffiti i sztuki a także wspomnianego manifestu. Oprócz szpilek, z których słynie Kazar, znajdziemy w kolekcji wiosennej ogromną różnorodność modeli, w tym niezwykle wygodne botki, intrygujące kowbojki czy modne obuwie codzienne.

W tym sezonie, Kazar mocno rozwija swoją kolekcję męską zarówno w zakresie obuwia jak i akcesoriów. Dotychczas marka kojarzona byłą przede wszystkim z eleganckimi butami biznesowymi i wizytowymi. Owszem, ten typ obuwia nadal stanowi bardzo silny atut marki, ale Kazar to także obuwie codzienne, casualowe a nawet sportowe. Panowie odnajdą tu bardzo nowoczesne wzornictwo, nawiązujące do światowych trendów. W wielu modelach pojawiają się odważne motywy, jak chociażby zarezerwowane dotychczas dla największych domów mody, tekstylne taśmy. Ponad to, w kolekcji męskiej znaleźć można printy nawiązujące do manifestu; energetyczne, żywe kolory tęczy a także przepiękne barwy natury jak na przykład leśna zieleń czy mineralna czerwień. Produkty z nowej kolekcji pomogą Panom podkreślić indywidualny styl, a niektórym spośród nich ten styl wprost zdefiniować.
Szeroka oferta butów, toreb i akcesoriów zarówno w kolekcji damskiej jak i męskiej wpisuje się we wspomniany na wstępie manifest marki. Każdy jest przecież inny, każdy szuka w modzie czegoś innego. Mnogość motywów, modeli i wzorów umożliwia niezliczoną ilość kombinacji. O ostatecznym looku decydują wszakże szczegóły.

Kolekcja Wiosna 2019 dostępna jest już w sklepach i na kazar.com