"Baby Mama Dance Challenge" - o co chodzi w tym wyzwaniu?

O tym wyzwaniu zrobiło się głośno już kilka lat temu, kiedy mamy w zaawansowanej ciąży zaczęły zamieszczać w internecie filmiki, na których tańczą. Pomysł zarażał kolejne kobiety, które wrzucały swoje wideo opatrzone hasztagiem #babymamachallenge. To udowadnia, że nawet będąc w ciąży można być w świetnej formie albo po prostu dobrze się bawić.

Wyzwanie "Baby Mama Dance Challenge" pokochała między innymi znana amerykańska piosenkarka Ciara, która będąc w zaawansowanej ciąży zatańczyła do hitu "I'm Every Woman".

Hitem sieci bez wątpienia stało się nagranie ginekologa-położnika z Brazylii, który zatańczył ze swoją pacjentką do utworu "Despacito". Jak tłumaczy lekarz Fernando Guedesa da Cunha to jedno z jego zaleceń, żeby zrelaksować się i rozluźnić ciało przed porodem, dzięki czemu będzie on przebiegał łatwiej. 

Taniec, chód, ćwiczenia z piłką i przysiady, są częścią pionizacji pacjenta, co bardzo wspomaga poród. Coraz częściej staramy się wdrażać naturalne środki, aby pomoc rodzącym kobietom - mówił Fernando Guedesa da Cunha.

Joanna Krupa tańczy w ciąży

Ostatnio modelka i jurorka programu "Top Model" - Joanna Krupa zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym tańczy w ciąży. "Szalone wyzwanie ciężarnej kobiety. To albo hormony, albo po prostu szczęście, że mogę być w domu" - napisała modelka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Piękna, naturalna, szczęśliwa i szalona Joanna", "Super widzieć Cię taką szczęśliwą", "Słodka i sexy".

Nagranie Joanny Krupy tańczącej w ciąży ma już prawie milion wyświetleń.

Jesteśmy zachwycone tym, jak tańczą mamy w ciąży. W naszej galerii zebrałyśmy kilka filmików z wyzwania "Baby Mama Dance Challenge". Mamy z brzuszkami dołączycie?