Anna Starmach wyszła za mąż! Jurorka programu kulinarnego MasterChef już po ślubie. W minioną sobotę Anna Starmach i Piotr Kusek wypowiedzieli przed ołtarzem sakramentalne "Tak". Ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie, a gwiazda na ten wielki dzień wybrała prostą, białą suknię odsłaniającą ramiona i dekolt. W ręku trzymała piękny bukiet z czerwono-różowych kwiatów. Jej wybranek, Piotr Kusek również postawił na klasykę - granatowy garnitur, białą koszulę i szary krawat. Wśród zaproszonych gości byli rodzina i znajomi pary, a także gwiazdy TVN-u. Kim jest Piotr Kusek, mąż Anny Starmach?

ZOBACZ: PIOTR S. nie żyje. Zmarł mężczyzna, który podpalił się przed Pałacem Kultury

Anna Starmach i Piotr Kusek zaręczyli się w Walentynki 2017 roku. Mąż Anny Starmach to biznesmen, menedżer w znanej firmie informatycznej Comarch. Anna i Piotr spotykają się od kilku lat, ale po raz pierwszy do tego, że jest w szczęśliwym związku, Starmach przyznała się w show Kuby Wojewódzkiego. Teraz postanowili się sformalizować swój związek i stanąć przed ołtarzem. 

Anna Starmach wzięła ślub w Krakowie, rodzinnym mieście Starmachów. Ojciec Anny to znany i zamożny krakowski marszand. Wśród gości nie zabrakło gwiazd TVN, oraz dyrektora programowego stacji - Edwarda Miszczaka. Choć sam Miszczak twierdzi, że jego obecność na ślubie przynosi państwu młodym pecha, to jednak coraz częściej gości na ceremoniach zaślubin swoich gwiazd. Był też m.in. na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w Wenecji.

Redakcja Gala.pl serdecznie gratuluje młodej parze!