Ocean’s Eleven to jeden z najpopularniejszych filmów wszech czasów. Czysta rozrywka z porywającą historia kryminalną i znanymi twarzami na ekranie. Danny Ocean to bowiem dość dobra rola Georga Clooney’a, który kompletuje ekipę do napadu na kasyna w Las Vegas. Wśród jego nowych kumpli znaleźli się Brad Pitt, Matt Damon i Andy Garcia.

Takiego mniej więcej klimatu spodziewamy się po jednej z największych i najbardziej tajemniczych (niewiele wiadomo o fabule) premier roku 2018 – Ocean’s 8. Tytułowa ósemka to gang ośmiu najpopularniejszych gwiazd Hollywood (w tym jednej ze sceny pop – Rihanny). Właśnie pokazano pierwsze zdjęcie z plejadą kobiecych gwiazd. Na pierwszym planie znalazła się Sandra Bullock w białym futrze, rockowa Cate Blanchett, ultra seksowna Anne Hathaway czy tegoroczna laureatka Złotego Globu, Sarah Paulson, nie można też zapomnieć o awangardowej Helenie Bohnam Carter.

Wszystkie panie sfotografowano w wagonie nowojorskiego metra, gdzie zapewne zaplanowały rabunkowy skok stulecia (podobno podczas MET Gala, wydarzenia modowego w Nowym Jorku).

 

First looQ at #Oceans8 .... Coming summer 2018.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badgalriri (@badgalriri) 30 Sty, 2017 o 4:08 PST

Jedno jest pewne – nawet jeśli fabuła będzie prezentowała pewne niedociągnięcia, można będzie się po prostu skupić na pojedynczych rolach, zwłaszcza, że zapowiedziano również udział Matta Damona czy epizodyczne występy Anny Wintour i Kendall Jenner. Nie możemy się doczekać!