Co kupić na wyprzedaży?

Wbrew pozorom na wyprzedażach letnich w sieciówkach nie warto iść za modnym trendem tylko postawić na podstawową, sprawdzoną klasykę. Nie oznacza to oczywiście, że trzeba pojść w nudę. Na bazie klasycznych ubrań można spokojnie poszaleć z zestawieniami, dodać im smaczku szalonymi dodatkami.

Warto zastanowić się jak zbudować swoją garderobę na przecenach w taki sposób, żeby zminimalizować ilość rzeczy, zrobić porządek w szafie i finalnie zostać z ubraniami, które posłużą nam co najmniej kilka lat. Od jeansów, które w modzie utrzymują się od jakiś 150 lat po bretońskie paski tak uwielbiane przez Coco Chanel czy brytyjski trencz, który spokojnie możemy wykorzystać wczesną jesienią i w pierwsze tygodnie wiosny.

Nie wspominając o najwygodniejszych butach świata, czyli mokasynach i balerinach – powinnyśmy mieć w szafie co najmniej jedną parę, którą możemy stylizować na kilka różnych sposobów – do sukienki, spódnicy we wzory, jeansów czy szortów.

Zrobiłyśmy dla Was listę ponadczasowych ubrań, która może Wam się przydać podczas zakupów na wyprzedaży letniej 2018. Na letnie przeceny w sieciówkach warto czekać, jednak można się też do nich dobrze przygotować. Pora na łowy!