strusi ogon

W tej pozycji trudno wytrzymać kobiecie przez dłuższy czas, bo tylko jej głowa i górna część pleców opierają się o łóżko. Mężczyzna, trzymając partnerkę za pośladki, przysuwa i odsuwa ją od siebie. Sama rozkosz!


na żabę


Leżąca na plecach kobieta zgina nogi i przysuwa pięty do pośladków. Wybranek siada blisko, obejmując ją nogami. Opiera się pachami o jej kolana i przytrzymuje ją za ramiona, by w momencie orgazmu przyciągnąć mocniej do siebie

oplataniec z uniesieniem


Kobieta, leżąc na plecach, przytrzymuje się wezgłowia; mężczyzna klęka między jej nogami, unosi jej uda, a łydki opiera o swoje biodra. Części intymne kochanków ściśle do siebie przylegają, co potęguje rozkosz.

łuk tęczy


Podczas gdy partnerka leży na boku, kochanek obejmuje udami jedną z jej nóg; drugą opiera sobie o ramię. Mężczyzna, zamiast sam wykonywać ruchy, przyciąga i odpycha kobietę.

oplataniec z podpórką


Mężczyzna "wchodzi" w kobietę, która stopy opiera na jego pośladkach. Pod lędźwiami kochanki powinna znajdować się poduszka, która sprawi, że wejście do pochwy będzie ułatwione.

rozchylony kwiat


To jedna z odmian pozycji klasycznej, ale tu stopy partnerki są oparte o podłoże. Ta stabilna "podpórka" pozwala kobiecie bardziej wypchnąć biodra do przodu, zwiększając przy tym wspólną rozkosz.uwodzicielski szejk


Partnerka klęka, opierając się na przedramionach. Kochanek zbliża się od tyłu, kładzie ręce na jej ramionach i wsuwa penis w srom, który w tym ułożeniu jest najbardziej wyeksponowany.z nogami w powietrzu


Kochanek unosi złączone nogi kobiety do góry i obejmuje jej pupą udami. To pozycja przydatna po porodzie (gdy pochwa jest rozciągnięta) - ściągnięte nogi pozwalają mocniej objąć penis.

źródło: Claudia