Aplikacja randkowa Bumble wydała pięć nowych trendów randkowych, które według przewidywań ekspertów będą królować w 2021 roku. Poznaj kilka z nich:

HARDBALLING

46 proc. osób ankietowanych przez Bumble stwierdziło, że szuka poważnej relacji po doświadczeniu samotności, jaka dotknęła ich w trakcie pandemii. Natomiast 38 proc. osób zadeklarowało, że czują się bardziej pewni siebie, mówiąc o tym, co tu i teraz. To wpłynęło na wzmocnienie trendu hardballing, który polega na wytrwałym dążeniu do celu. Jednak, aby stosować tę metodę, musisz dokładnie wiedzieć, czego chcesz.

Zobacz też: Najlepsze aplikacje randkowe, nie tylko Tinder

Poznaj kolejne trendy na następnego stronie!

 

NEW DAWN DATERS

1/5 użytkowników Bumble w Wielkiej Brytanii zadeklarowała, że stworzyła profil w aplikacji randkowej po zakończeniu związku, który rozpadł się w wyniku pandemii. Wielu nowicjuszy obawia się randkowania w sieci, ale już samo dołączenie jest pierwszym odważnym krokiem. Dla tych, którzy wciąż nie znaleźli swojej drugiej połówki, to dobry znak, że na „randkowym rynku” jest mnóstwo nowych osób!

Zobacz także:

Zobacz też: Lista tematów, których lepiej nie poruszać na pierwszej randce

Poznaj kolejne trendy na następnego stronie!

 

ASTROLOVE

Astrolove to poszukiwanie partnera lub partnerki, którego znak zodiaku jest zgodny z Twoim. Takie poszukiwania pomagają spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Ponad milion osób w Wielkiej Brytanii dodało do swojego profilu znaczek zodiaku w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, co zwiększyło szanse dopasowania o 53 proc.!

Zobacz też:

Te znaki zodiaku nie nadają się na dłuższą relację. Z nimi nie zajdziesz do ołtarza

Horoskop Chiński na 2021. Zdradza prawdziwa wróżka!

Pozycje seksualne dopasowane do znaku zodiaku

Mężczyźni zdradzają 10 rzeczy, które pociągają ich w kobietach

Poznaj kolejne trendy na następnego stronie!

 

POWOLNE RANDKOWANIE

Jest to nic innego, jak poświęcenie czasu i uwagi na poznanie drugiej osoby, zanim zdecydujesz się wejść w głębszą relację. Kwarantanna przyczyniła się do wzrostu liczby osób, które twierdzą, że potrzebują więcej czasu na dokładne poznanie się. Aż 2/5 użytkowników Bumble należy do tej grupy.

Zobacz też: Uważaj na pigging!