Jeszcze tylko przez 30 dni multimedialna wystawa Van Gogh Alive będzie gościć w Centrum Wystawowym przy PGE Narodowym w Warszawie.
To już ostatnia szansa na zobaczenie wystawy, ponieważ już za miesiąc wyrusza dalej podbijać świat i zachwycać kolejnych widzów w najdalszych zakątkach ziemskiego globu.

Z uwagi na ogromne i niesłabnące zainteresowanie wystawą zalecamy zakup lub rezerwację jak najszybciej.

3 tysiące dzieł malarza w jednym miejscu! Ponad 60 tysięcy zadowolonych gości, którzy odwiedzili wystawę w Warszawie! Multimedialna wystawa jest także świetną propozycją na spędzenie czasu z całą rodziną, zwłaszcza podczas nadchodzących ferii zimowych. Oferujemy moc atrakcji, wciągającą zabawę i naukę w jednym. Weź udział w światowej podróży u boku największego mistrza postimpresjonizmu! 

Kilka słów o wystawie
Van Gogh Alive to jedyna w swoim rodzaju sensoryczna wystawa, która dzięki swojej nowatorskiej formie w niezwykle ciekawy i atrakcyjny sposób odkrywa pasjonujący świat malarstwa Vincenta van Gogha. Obcowanie ze sztuką jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Wystawa angażuje wszystkie zmysły i w unikalny i niepowtarzalny sposób umożliwia odkrywanie twórczości malarza z nieznanej dotąd perspektywy dzięki wykorzystaniu technologii SENSORY4™. Ponad 3 tysiące dzieł mistrza wyświetlanych w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów, wyświetlanych na każdej powierzchni galerii – ścianach, kolumnach, suficie, a nawet podłodze! Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski van Gogha. Innowacyjna forma Van Gogh Alive poszerza dotychczasową definicję słowa „wystawa”, w niczym nie przypominając tradycyjnych muzealnych instalacji. Ekscytujący świat malarza zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza.

Ta wystawa redefiniuje pojęcie tradycyjnego zwiedzania muzeum
Catherine Wilson Horne – centrum nauki Discovery Place, Charlotte, USA

Miejsce:            
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa    

Ceny już od 25 zł, szczegóły na stronie