Wyprzedaż zimowa w Zarze kiedy startuje?

To już pewne - Zara szykuje się do sezonowej zimowej wyprzedaży. Na rabaty i promocje w Zarze możemy liczyć tuż po Świętach, 27.grudnia w piątek. Jak duże będą to przeceny? Standardowo Zara przecenia swoje kolekcje o 50%, w późniejszych etapach wyprzedaży zimowej aż o 70%. Czego szukać na wyprzedaży w Zarze? Z pewnością nalezy wziąć pod uwagę fakt, że Zara jest sieciówką, która idzie zgodnie z bieżącymi trendami. Część jej kolekcji jest w związku z tym aktualna tylko w jednym konkretnym sezonie. Są jednak w Zarze ubrania i dodatki bardziej ponadczasowe, albo takie, które wpisują się już wtrendy wiosna 2020 (na przykład boho sukienki i hippie bluzki).

Jakie rzeczy warto kupić na wyprzedaży w Zarze?

Polujemy na zimowe promocje w działach kurtki i płaszcze Zara, sukienki na sylwestra z sieciówki, spódnice o fasonie A, czy botki lub kowbojki. Na co trzeba zwracać uwagę podczas wyprzedaży? Sprawdzajcie dokładnie metki - nie wydawajcie pieniędzy na sztuczne, nieoddychające topy z poliestru, nie kupujcie sztucznych sweterów. Zamiast tego postawcie na miks wełny z kaszmirem, jedwab (tak, możecie znaleźć jedwab w Zarze!) czy bawełnę. Linia Join Life to linia ubrań i dodatków Zara w duchu eko, często z recyklingu, produkowane w ramach zrównoważonej produkcji.

Nie dajcie się też złapać na tzw. mikro przeceny, czyli rzeczy przecenione o kilkanaście procent (całe szczęście, zę zdarza się to stosunkowo rzadko). Sprawdźcie cenę przed i po w sklepie online - będzie łatwiej zadecydować czy warto daną rzecz kupić.

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie na co będziemy polować w Zarze podczas wyprzedaży zimowych 2019!