Już w najbliższy piątek (8. marca), odbędzie się uroczyste śniadanie, w towarzystwie redakcji Claudii oraz uczestniczek, które na przestrzeni lat wzięły udział w projekcie Claudia Metamorfozy.
Będzie to również okazja do wspólnego świętowania pierwszego wydania specjalnego magazynu Claudia Najlepsze Metamorfozy. Nie bez przyczyny premiera magazynu przypada na wyjątkową datę Dnia Kobiet.

Nie zabraknie wielu atrakcji oraz inspirujących historii. W planie wydarzenia m.in.:

  • Spotkanie z redakcją Claudii
  • Wyśmienite śniadanie w pięknym wnętrzu BOCCA BAR w Warszawie
  • Prezentacje wybranych produktów dla kobiet specjalnie wybranych przez naszą redakcję
  • Prezenty i upominki

Wydarzenie urozmaicą przedstawicielki Instytutu Oral B, które opowiedzą jak zmienić rutynę w rytuał i dbać o piękny uśmiech. Codzienne mycie zębów nie musi być monotonnym obowiązkiem, są sposoby i techniki, dzięki którym można zamienić codzienne szczotkowanie na chwilę relaksu. Elektryczna szczoteczka najnowszej generacji? Aplikacja do mycia zębów? Dlaczego nie?! Warto poznać sekret pięknego, zdrowego uśmiechu.

Nie zabraknie również nowinek z zakresu medycyny estetycznej, a szczególnie rozwijających się zabiegów przeciwstarzeniowych. Specjalistki SkinClinic podpowiedzą również jak dbać o ciało, co na pewno przyda się w nadchodzącym sezonie wiosennym i letnim.
Oprócz przyjemności dla ciała, nie zabraknie również przyjemności dla ducha. Coach Sylwia Montesori opowie o powodach, przez które pragniemy zmian i jak one wpływają na nasze życie.

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z partnerami akcji, ale i redakcją, która od lat tworzy aktywności z myślą o kobietach, i dla kobiet. Dołącz do nas podczas wspólnego śniadania i świętuj premierę magazynu Claudia Metamorfozy.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o zgłoszenie swojej obecności na adres mailowy claudia@burdamedia.pl z dopiskiem "Claudia Metamorfozy - spotkanie".

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

TERMIN: 08 marca (09:00 – 12:00), Dzień Kobiet.

MIEJSCE: Bocca Bar, ul. Postępu 14, Warszawa.

Zapraszam