Pouch bag - ulubiona torebka Kasi Sokołowskiej to hit tej wiosny. Wiemy, gdzie ją znajdziesz!

Pouch bag podbiły serca Instagramerek, które wypromowały je na najmodniejszy w tym sezonie model. Torebki kształtem przypominające chmurkę lub miękką poduszkę to najczęstszy obecnie wybór fanek trendów i minimalistycznego skandynawskiego stylu. Do takich należy z pewnością Kasia Sokołowska, którą od dawna śledzimy nie tylko, by zajrzeć na backstage pokazów mody, ale częściej, by podejrzeć jej stylizacje. W tym temacie Kasia Sokołowska nigdy nas nie zawodzi. Kochamy jej styl - to jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Warto więc inspirować się jej wyborami. Ostatnio reżyserka pokazów i jurorka "Top model" zachwyciła nas torebką, która wygląda jak z kolekcji Jil Sander lub Prady. Szybko okazało się jednak, że to polska marka - Kazar! A model nazwany na cześć gwiazdy nosi uroczą nazwę "Kasia dream"  - teraz my mamy o czym marzyć, bo miękka skórzana kopertówka zamykana na zatrzask w retro stylu, to jeden z najmodniejszych modeli tej wiosny - pouch bag

Pouch bag - torebka w stylu retro: najmodniejsze kolory

Ulubiony model pouch bag Kasi Sokołowskiej przypomina portfelik wyszperany z szafy babci. Torebki w stylu vintage nawiązują do nowoczesnego trendu na minimalizm lansowany przez skandynawskie it girls, które lansują elegancką prostotę. Torebka pochodzi z autorskiej kolekcjia Kasi x Kazar i dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: modnym beżu, taupe, złamanej bieli i czerni.

Gdzie znajdziesz najpiękniejsze modele pouch bag?

Pouch bag to obecnie jeden z najbardziej pożądanych modeli - znajdziesz je w kolekcjach polskich marek takich jak np. Mako oraz w sieciówkach na czele z Mango, Zara i H&M. Zobacz nasz przegląd torebek podobnych do ulubionego modelu Kasi Sokołowskiej. Nasza rada: pouch bag to model torebki z kategorii tych bardziej biżuteryjnych, jeśli wolisz bardziej praktyczne warianty, postaw na pouch bag na krótkim pasku, noszoną na przedramieniu.