Trend z wiosennej szafy Kasi Tusk: trencz

Nie ma bardziej charakterystycznego elementu z wiosennej szafy Kasi Tusk, jak klasyczny trencz. Kasia nosi go co sezon i za każdym razem wygląda w nim jak milion dolarów. Diabeł tkwi w detalach: modelu oraz reszcie stylizacji. Tej wiosny influencerka zachwyciła obserwatorów modelem płaszcza własnej marki, MLE, w projekt którego włożyła wiele wysiłku.  "W MLE ma być idealnie. Tak idealnie, że gdy trencz w końcu przyjeżdża do mnie ze szwalni, a ja nie mogę oderwać od niego wzroku, jedyne zmartwienie, które pojawia się w mojej głowie to „chyba znów zamówiłyśmy za mało materiału...”, napisała pod zdjęciem w lekkiej stylizacji przywołującej wiosnę. Musimy przyznać, że nie ma kobiety, która nie szukałaby idealnego trencza - mamy dla was kilka propozycji m.in. polskiej marki Elementy i Reserved.

Trend z wiosennej szafy Kasi Tusk: sneakersy

Do klasycznego trencza w kolorze piaskowym Kasia dobrała supermodne legginsy z gumką i białe sneakersy. Takie sportowe buty w stylu athleisure możesz zakładać do wszystkiego: od dresu, sukienek i dżińsów, po ganitur. Sneakersy weszły na salony i nie ma już od tego odwrotu. Podpisujemy się pod tym ultrawygodnym trendem obiema rękami.

Trend z wiosennej szafy Kasi Tusk: kolczyki-koła

 
 
 
 
0
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2

Klasyczne kolczyki-koła to ulubiona biżuteria instagramerek, zwłaszcza tych, które cenią francuską elegancję połączoną ze skandynawskim minimalizmem. Wydaje ci się, że koła to najnudniejszy w świecie model? Do wyboru masz milion możliwości: od mini po maxi, skręcone jak marynarski sznur lub z zawieszkami. Kolczyki -koła nigdy ci się nie znudzą i pasują do wszystkiego. Nasze ulubione kolczyki w tym klasycznym kształcie znajdujemy w kolekcjach takich marek jak Berries (warto już dla samego doświadczenia otwierania przesyłki - to mistrzostwo!) czy Ania Kruk. Zobacz jak swój ulubiony model małych kółek nosi Kasia Tusk.  

5

 
 
 
 
6
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8

Influencerka w dresach? Niech podniesie rękę ten, kto nie spędził w nich ostatniego roku. Dresy są nie tylko superwygodne, ale też modne. Niemal wszystkie polskie marki mają dziś w swoich kolekcjach modele dresów, w których możesz się bez wstydu i zarzutu o modową abnegację, pokazać nie tylko na swojej sofie, ale też w pracy. Nasz ulubiony ostatnio model dresów znalazłyśmy w kolekcji marki Elementy, który nosi zabawną nazwę Rocky - bo każda z nas to dziś wojowniczka, która walczy na home officie z codziennymi obowiązkami. A do tego może wyglądać i czuć się po prostu dobrze. 

Wyświetl ten post na Instagramie.1

Długie blond włosy ułożone w naturalny sposób to znak rozpoznawczy Kasi Tusk. Influencerka nie zmieniła swojej fryzury od czasu założennia popularnego bloga Make Life Easier. Czasami tylko lekko je podkręca lub prostuje, by ujarzmić kosmyki, ale zawsze pozostaje wierna nonszalanckiej prostocie. Pożądany efekt w jej stylu, to wypielęgnowane, zdrowe włosy z efektem jakby nie robiła z nimi nic, oprócz przeczesania ich rano palcami. Ostatnio w modny sposób, dziewczęco spina je spinką - klipsem tak, jak robiły to kiedyś nasze mamy w latach 90.  Taki klasyczny francuski kok-banan zapowiada się najgorętszym trendem we fryzurach w tym sezonie!