ID Huawei

Konto ID Huawei to rozwiązanie, które nie tylko umożliwia dostęp do zawartości telefonu z innego urządzenia należącego do rodziny Huawei (co jest wielce przydatne, kiedy zmieniamy aparat telefoniczny i chcemy przenieść wszystko na nowy smartfon), ale i dba o najwyższe bezpieczeństwo danych, m.in. informując właścicieli konta o wszelkich próbach logowania się z nierozpoznanych urządzeń. 

Co bardzo wygodne, rejestrując konto ID Huawei, nie trzeba tworzyć nowego adresu email – można spokojnie skorzystać np. z gmailowego adresu.

Chmura Huawei

Każda osoba, która ma w zwyczaju przechowywanie na telefonie ogromnej ilości zdjęć i innych plików, na pewno nieraz spotkała się z mrożącym w krew w żyłach komunikatem: BRAK MIEJSCA NA DYSKU. Na szczęście, w takich sytuacjach z odsieczą przychodzi chmura, czyli wirtualny dysk, na którym można przechowywać pliki bez obciążania pamięci wbudowanej urządzeń.

Czy Chmura Huawei ma do zaoferowania coś więcej? Owszem – każda osoba, która rejestruje ID Huawei, dostaje w prezencie 5GB przestrzeni dyskowej do zapełnienia swoimi plikami. Dodatkowo, chmura pozwala na backup całego smartfona, a funkcja Znajdź urządzenie umożliwia namierzenie zgubionego sprzętu i daje możliwość zadzwonienia na niego.

AppGallery

Nowa AppGallery to wirtualne centrum handlowe, w którym można przebierać wśród 1,7 tysiąca aplikacji, które pokrywają praktycznie wszystkie mobilne potrzeby użytkowniczek i użytkowników urządzeń Huawei – od rozrywki i komunikacji, przez pracę, aktywność fizyczną, po kulinaria i zakupy. AppGallery to również inteligentny asystent – regularnie podpowiada nowe aplikacje, które odpowiadają stylowi życia właścicieli/ek smartfonów. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa – zarówno danych, jak i pobierania. Umożliwia też włączenie opcji kontroli rodzicielskiej.

Petal Search

Petal Search to przeglądarka internetowa nowej generacji – nie tylko jest super szybka, ale gromadzi w jednym miejscu wiele przydatnych usług mobilnych. Należą do nich m.in. inteligentny doradca, który podpowiada najlepsze oferty zakupowe online i najciekawsze lokalne atrakcje, a także możliwość wyszukiwania, pobierania i aktualizacji aplikacji bez konieczności otwierania AppGallery. Autorska przeglądarka Huawei dostarcza swoim użytkowniczkom i użytkownikom również spersonalizowane newsy z największych agencji prasowych na świecie.

Petal Maps 

To nie są zwykłe mapy. Petal Maps to inteligentny pilot każdej podróży, który na bieżąco analizuje warunki pogodowe i natężenie ruchu na drodze, by wybrać jak najlepszą trasę. Osoby korzystające z tej aplikacji mogą również łatwo dodawać przystanki, a także zapisywać oraz synchronizować z Chmurą Huawei swoje ulubione trasy, a nawet całą historię nawigacji.

 

Więcej o HMS przeczytacie TUTAJ.