Zaproszenie to kierujemy do wyjątkowych kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki - posiadających potencjał liderski. Do kobiet, które chcą się uczyć od innych i które chcą - w sobotę, 16 listopada 2013 w godz. 11.00-14.30 - wziąć udział (w charakterze mentee) w drugim w Polsce Global Mentoring Walk.

Czym jest GLOBAL MENTORING WALK?

Global Mentoring Walk czyli wspólny spacer liderek (Mentorek) z kobietami, które do tej roli dopiero aspirują (Mentees). Panie dyskutują na temat swoich wyzwań zawodowych i dzielą się doświadczeniami, sukcesami. Uznana liderka doradza i wspiera swoją podopieczną i tak budują relację Mentorka-Mentee. Podobne inicjatywy odbywają się tego samego dnia w wielu krajach na świecie łącząc kobiety działające w ramach Vital Voices Global Leadership Network.

Kiedy na spacer spod Starej Pomarańczarni wyruszą Polki, to samo wydarzy się w 27 innych miastach na całym świecie, m.in. w: Ghanie, Ugandzie, Kambodży, Birmie, RPA, Stanach Zjednoczonych, Kenii, Serbii, Indiach, Libanie, Egipcie, Argentynie, Brazylii, Malezji, czyli wszędzie tam, gdzie działa organizacja pozarządowa Vital Voices Global Partnership, założona przez dwie niezwykłe kobiety Hillary Clinton i Madelaine Albright. Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey - Geraldine Laybourne. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Panie, z co najmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym, zainteresowane wzięciem udziału w 2013 GMW Poland, jako Mentees, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza GMW2013 wraz załącznikami na adres mailowy na adres daria.mejnartowicz@vitalvoices.pl Zgłoszenia przyjmowane są do dnia: 02.11.2013.