Morderstwo w najsłynniejszym pociągu świata

„Morderstwo w Orient Expressie” to ekranizacja znanego wszystkim kryminału Agathy Christie. Kiedy w najsłynniejszym pociągu świata dochodzi do morderstwa amerykańskiego biznesmena, podejrzenia podają na wszystkich pasażerów. Dochodzenie rozpoczyna detektyw Herculesa Poirot, którego zagrał reżyser tego filmu: Kenneth Branagh. Musi on rozwiązać zagadkę morderstwa i spośród trzynaściorga podejrzanych pasażerów wskazać tego jednego.

W filmie zobaczymy gwiazdorską obsadę: Penélope Cruz (jako Greta Ohlsson), Willem Dafoe (jako Gerhard Hardman), Judi Dench ( jako Księżniczka Dragomiroff), Johnny Depp (jako Ratchett), Josh Gad (jako Hector McQueen), Michelle Pfeiffer (jako Pani Hubbard), Daisy Ridley (jako Mary Debenham), Olivia Colman (jako Hildegarde Schmidt).

Film „Morderstwo w Orient Expressie” jest utrzymany w charakterystycznym nowoczesno-teatralnym stylu, a fabuła może potoczyć się zupełnie inaczej niż w książce. Za zmiany odpowiadają twórcy. Scenariusz filmu "Morderstwo w Orient Expressie" napisał Michael Green.

"Morderstwo w Orient Express" kiedy w kinach?

Film "Morderstwo w Orient Expressie" światową premierę miał już 2 listopada 2017. Na ekrany polskich kin film wejdzie już 24 listopada 2017.

My już nie możemy doczekać się filmu, żeby przekonać się, czy produkcja jest żywym odzwierciedleniem książki oraz chcemy zobaczyć teatralną scenografię i plejadę gwiazd, która pojawiła się w tym jednym filmie.