Cellulit bez retuszu

Madalin Giorgetta Frodsham mieszka w Australii, ma 28 lat, jest modelką i trenerką. Idealne, wysportowane ciało pokazuje codziennie setkom tysięcy fanów, którzy śledzą jej profil na Instagramie. Zdjęcie, które zrobiła jej siostra, miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego, pierwszą reakcją Madalin, gdy je zobaczyła, było zniesmaczenie i chęć natychmiastowego usunięcia go z pamięci telefonu. Zapomniała jednak o nim na kilka miesięcy, a w tym czasie opublikowała w sieci kilka swoich fotografii, na których wyglądała perfekcyjnie. W końcu modelka, znana z idealnie wymodelowanych pośladków, została poproszona o przesłanie wybranego zdjęcia do kolejnego numeru magazynu "Women's Health and Fitness". I... wybrała zapomniane, niewyretuszowane zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej pośladki pokryte cellulitem. Fotografia pojawiła się też w internecie. Teraz, gdy na nie patrzy, jest z siebie dumna:

Jestem szczęśliwa, że podjęłam tę decyzję i pokazałam prawdziwą siebie, bez poprawek i pozowania. Musimy pamiętać, że większość zdjęć w internecie jest specjalnie wyselekcjonowana i wyretuszowana. Większość ludzi wcale tak nie wygląda! Nie pozwólcie, aby czyjeś perfekcyjne selfie zburzyło waszą pewność siebie. 

Trenerka fitness z idealnymi pośladkami także ma cellulit - jak każda z nas. Trudno o bardziej podbudowujący post!

 

When my sister originally took this photo of me I saw it and was like "eww gross delete delete". I forgot to delete it and kept it on my computer for months. I shared another similar more flattering picture on my Instagram (sans butt dimples) and never thought I would ever share the original photo. When @whandfmag were interviewing me for a piece on their body issue edition I attached 5 images, all pictures in which I thought I looked pretty good I hesitated to send this picture as I didn't know how I'd feel about this being on every newsstand in Australia. In a "what the hell" moment I emailed it through, and the editor told me it was the picture there were deciding to print Now that I see it in print, I'm extremely proud and so happy I made the decision to publish a photo of myself that shows me for me no editing, no booty pose, just me, a giant coconut and my goofy grin 

Post udostępniony przez Madalin Giorgetta (@madalingiorgetta) 18 Wrz, 2017 o 4:26 PDT