Łukasz Jemioł dla Rossmanna: by Jemioł

Łukasz Jemioł jest kolejnym, po Gosi Baczyńskiej, polskim projektantem, który zdecydował się na współpracę z siecią drogerii Rossmann. Dla sieciówki stworzył obszerną kolekcję ubrań i dodatków pod nazwą by JEMIOŁ. Poprzednie kolekcje jeszcze sygnowane nazwiskiem Baczyńskiej sprzedawały się umiarkowanie dobrze, końcówki kolekcji Rossmann wyprzedawał po znacznie obniżonych cenach. Jednak drobne dodatki i akcesoria miały spore wzięcie.

Od jakiegoś czasu zresztą obserwujemy rosnący trend na współprace biznesowe krajowych projektantów z gigantami sieciowymi. Paprocki Brzozowski zdecydowali się dłuższy czas temu na kolekcję koców i poduszek z Biedronką (część dochodu ze sprzedaży wsparła fundację DKMS Polska), duet Bohoboco w zeszłym roku zaprojektował interesującą pościel również dla Biedronki, a Maciej Zień od wielu lat był twórcą płytek podłogowych Tubądzin. Taki mariaż wysokiej mody z tzw. masówką ma więc wzięcie.

Jemioł dla Rossmann ceny

W kolekcji by Jemioł Rossmann ceny wahają się od kilkunastu złotych do około 200 za torebki. Znajdziemy tam nawet jesienne parki (249,99 zł) czy czarno-białe ponczo (139,99 zł) oraz czapki z napisem "Life is beautiful".

Planujecie kupić coś z linii by Jemioł? Niektóre produkty np. skórzane mitenki wyglądają całkiem ciekawie.

 

Parisian boudoir #velvet #mood #menstyle #paris

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol) 19 Wrz, 2017 o 11:29 PDT

Kolekcja by Jemioł trafi do sklepów stacjonarnych 30.września 2017.

BOTKI NA JESIEŃ - SPRAWDŹ NASZE TYPY!