Najpopularniejszym miernikiem namiętności są oczywiście pocałunki. Nie zachęcamy do rzucania się na nowo poznanego mężczyznę już po kilku minutach znajomości, ale po trochę dłuższym czasie z pewnością chemia was do siebie przyciąganie. Jeśli facet całuje namiętnie i z zaangażowaniem możesz podejrzewać, że równie dużo pasji wkłada w seks.
Również kondycja fizyczna ma duże przełożenie na łóżkową gimnastykę. Facet dbający o swoje ciało ma większą wydolność, wytrzymałość i z pewnością przetestujesz z nim wiele pozycji, czego nie można powiedzieć o posiadaczach piwnego brzucha. Dodatkowo sportowcy dobrze wiedzą jak dotrzeć do celu nie finiszując przed metą.
Wyznacznikiem tego, jaki mężczyzna jest w łóżku mają też być jego umiejętności taneczne, a świetne prowadzenie partnerki na parkiecie ma też zapewnić świetne prowadzenie w łóżku. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się tu tancerze tanga.
O jego upodobaniach seksualnych dużo ci powie także jego gust w kwestii jedzenia. Wyborni smakosze lubiący kuchenne eksperymenty z pewnością ma większą fantazje od miłośnika codziennej porcji frytek z hamburgerem.
Łóżkowym umiejętnością dobrze wróżą także takie cechy jak spontaniczność, spostrzegawczość, zainteresowanie twoją osobą oraz czułość i opiekuńczość.

Tak naprawdę nie ma jednak idealnego przepisu na wybadanie jaki facet jest w łóżku dopóki nie sprawdzimy tego osobiście.