Córka Agaty Młynarskiej wyszła za mąż

Agata Młynarska pochwaliła się dziś na Facebooku zdjęciami z uroczystości ślubnej swojej najmłodszej córki, Sylwii. Ceremonia była skromna, ślub cywilny, a radość Agaty Młynarskiej widać na zdjęciach i w towarzyszącym im poście

Sylwia, którą Agata Młynarska jakiś czas temu (choć nie formalnie) adoptowała, ma jeszcze dwóch starszych braci. W książce biograficznej Młynarska przyznała, że kiedyś nie chciała nawet, żeby Sylwia mówiła do niej "mamo", lecz z biegiem lat zaczęła ją traktować jako swoją pełnoprawną córkę.

Ta mała dziewczynka wyrosła na wspaniałą, piękną i mądrą kobietę. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być w moim życiu. Pamiętam ten dzień w Domu Dziecka w Pawłówce, kiedy poprosiła o to, żeby do mnie przyjechać…Miała wtedy 8 lat. Dziś wyprawiam ją do ślubu i zyskuję tym samym jeszcze jedno dziecko w rodzinie. Bo zięcia mam kapitalnego. Niech miłość ich prowadzi., powiedziała Agata Młynarska.

Panna młoda wyglądała rzeczywiście przepięknie, w subtelnej sukni ślubnej i delikatnym makijażu. Córce Agaty Młynarskiej życzymy szczęścia na nowej drodze życia.