Zadbaj o siebie: nowy cykl wideo

"Zadbaj o siebie" to nowy cykl na kobieta.pl, w którym każda z nas znajdzie coś dla siebie. Każda kobieta jest inna: jesteśmy mamami, singielkami, kobietami zapracowanymi, które ciągle żyją w biegu. Jesteśmy różne, ale mimo to chcemy zadbać o siebie, swoje ciało, zdrowie i samopoczucie. Chcemy czuć się dobrze same ze sobą i mieć świadomość, że robimy coś dla siebie.

W naszym cyklu "Zadbaj o siebie" będziemy poruszać tematy, które dotyczą nas, kobiet. Będziemy odpowiadać na pytania najczęściej zadawane przez kobiety: Jak zdrowo się odżywiać? Jak zadbać o siebie, gdy jestem zabiegana i na nic nie mam czasu? Jak poradzić sobie z PMS? Co zrobić, gdy ciągle mam ochotę na słodycze? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać z naszym ekspertem: Darią Rybicką - dietetykiem i diet coachem, współautorką książki "Apetyczna książka".

Jak poradzić sobie z PMS?

W pierwszym odcinku "Zadbaj o siebie", nasz ekspert - Daria Rybicka, podpowiada jak poradzić sobie z PMS, czyli zespołem napięcia przedmiesiączkowego. PMS dotyka każdej z nas i może mieć różne objawy, dlatego niezwykle ważne jest, żebyśmy w tym czasie szczególnie zadbały o siebie.

Co jeść przy PMS? Jak poradzić sobie z napadami głodu? Czego powinnyśmy unikać przy zespole napięcie przedmiesiączkowego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w pierwszym odcinku cyklu: "Zadbaj o siebie"!