Tatuaże damskie 2018 - trendy

W tym roku najchętniej będziemy wybierać minimalistyczne tatuaże w formie kresek, napisów i kwiatów. Wśród wzorów damskich tatuaży wciąż rośnie popularność tzw. tiny tattoos, czyli niewielkich, czasem wręcz mikroskopijnych tatuaży w dyskretnych i prawie niewidocznych miejscach na ciele, np. na płatkach uszu. Lubimy tatuaże damskie na karku i plecach, coraz częściej decydujemy się też na tatuaż na udzie. Trendy 2018 to także tatuaże botaniczne oraz nowość - tatuaże z motywem zwierząt.

Tatuaże damskie na karku i plecach

Kark i szyja to niezwykle seksowne miejsce na tatuaż. Popularne są wzory umieszczane na środku karku albo za uchem. Nam wyjątkowo przypadły do gustu delikatne tatuaże damskie wzdłuż kręgosłupa.

 

Do you like this? So cute!! @elisebordin_tattoo

Post udostępniony przez Tattoos (@tattooinkspiration) Gru 21, 2017 o 2:39 PST

Tatuaże damskie - napisy

Napisy to zazwyczaj subtelne, minimalistyczne tatuaże, które można umieścić w dowolnym miejscu na ciele - wszędzie będą wyglądać stylowo. Dobrze zastanów się nad treścią tatuażu - najlepiej sprawdzają się krótkie napisy o osobistym przekazie.

 

@justatripp #AngelicaNataliePhoto

Post udostępniony przez ⚡️ANGELICA NATALIE PHOTO⚡️ (@angelicanataliephoto) Lut 13, 2018 o 9:30 PST

Tatuaże damskie na udzie

Tatuaże na udzie to mnóstwo możliwości. Możesz zdecydować się na niewielki, delikatny, seksowny tatuaż wzdłuż uda albo na biodrze, a jeśli masz odwagę - na efektowny tatuaż zajmujący sporą powierzchnię ciała. Na udo szczególnie polecamy tatuaże florystyczne.