Pociąg w sennej rzeczywistości wskazuje na zmiany. Oczywiście wszystko zależy od tego jak się on nam ukazał. Jako środek komunikacji może pomóc nam osiągnąć cele lub być wręcz przeciwnie alegorią zastoju. W pozytywnym kontekście pomaga. Określa drogę życiową jaką możemy obrać. Zarówno na jawie jak i we śnie pociąg pełni rolę bardzo ważnego przewoźnika. Dlatego nie powinniśmy ignorować go jako znaku. Ów symbol może pojawiać się nam na różne sposoby. A jest ich naprawdę wiele. Warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów i je zapisać, by potem dokładnie przeanalizować. Przytoczę najczęściej pojawiające się sytuacje w których możemy zobaczyć pociąg.

Kiedy śni się nam pędzący pociąg możemy być pewni, iż przyjdą naprawdę szybkie zmiany. Symbol ten jest niczym transformacja, którą symbolizuje karta Śmierci. Nie powinniśmy się jej bać, ale na pewno dokona się rewolucja.

Wsiadanie do pociągu w ogólnym kontekście to znak nowej drogi. Jak również przyspieszenie pewnych spraw. Doświadczysz nowej przygody.

Jeśli jesteś w pociągu pełnym pasażerów oznacza nowe znajomości. Warto przyjrzeć się ludziom, który z nami jadą oraz rozpoznać towarzyszące nam wtedy emocje.

Pociąg towarowy wskazuje na możliwość wzbogacenia się. Jeśli jednak jest pusty, trzeba uważać na straty.

Wagon sypialny jak również sam sen w nim oznacza ostrzeżenie. Trzeba zwrócić uwagę na otoczenie, może za bardzo ufamy osobom będącym wokół nas. Otwórz szerzej oczy, nie przegap pewnych okazji.

Pociąg uciekający w najprostszej interpretacji ukazuje szanse, które nie są nam pisane.

Zobacz także:

Hamujący pociąg mówi o czyhających na nas niebezpieczeństwach. Zwróć uwagę na swoje zdrowie.

Widziany przez nas wypadek z udziałem pociągu to także wskaźnik niebezpieczeństwa i to w ogólnym znaczeniu.

Stojący pociąg to oczekiwanie na swoją szansę. Czasem oznacza, iż pewne plany muszą być po prostu odłożone na potem. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Kolor pociągu ma spore znaczenie. Zwykle objawia się w czerwonym kolorze. Wtedy możemy być pewni, iż doświadczymy romansu.

Osiąganie celów zawsze wiąże się z opuszczaniem pociągu. A więc jeśli udaje Ci się szczęśliwie dotrzeć do celu, na jawie także doznasz spełnienia marzeń w jakiejś kwestii.

Ciekawym aspektem związanym z symbolem pociągu jest widok jego właśnie wyjeżdżającego z tunelu. Możesz mieć pewność, iż coś ukrytego przed Tobą wyjdzie na jaw.

 

Autor wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia