Dzień Kobiet: życzenia od premiera

Premier Mateusz Morawiecki z okazji Dnia Kobiet przygotował krótkie nagranie, które jego kancelaria zamieściła na Twitterze.

Premier Morawiecki docenił kobiety za ich kreatywność, aspiracje i siłę woli: "Drogie panie, w tym wyjątkowym dniu chciałbym podziękować przede wszystkim za to, że jesteście. Wasza wiedza, kreatywność, aspiracje, siła woli, ale przede wszystkim spokój i miłość, które na co dzień pokazujecie, są inspirujące." 

Szef rządu powiedział ważne słowa do wszystkich kobiet i poprosił, żeby nie zapominały o sobie i dbały o siebie: "Nie zapominajcie jednak o sobie, dbajcie o siebie, czasem tak niewiele wystarczy, abyśmy mogli dłużej wspólnie cieszyć się szczęściem dnia codziennego. Niech troska o innych zaczyna się od troski o siebie." Mateusz Morawiecki zwrócił uwagę, jak ważna jest profilaktyka i zachęcił wszystkie kobiety do badań.

Jeden dzień w roku to stanowczo za mało, aby okazać, jak ważną rolę pełnicie w życiu każdej społeczności. Chcę jednak złożyć wam życzenia najwyższego uznania i szacunku, a także wyrazić wdzięczność za wszystko, co jest waszym udziałem. Niech każdy dzień będzie pełen radości, serdeczności i miłości. - życzył wszystkim kobietom premier Morawiecki.

Prezydent złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet również prezydent Andrzej Duda złożył wszystkim Paniom życzenia i wyraził wdzięczność za to, co robią każdego dnia. Prezydent na Twitterze napisał:

Dziękuję za wszystko, co robią Panie dla innych, wnosząc nieoceniony wkład w wychowanie młodego pokolenia, w polską naukę, kulturę, gospodarkę, i gratuluję wszystkich sukcesów, które Panie odnoszą.