Modne fryzury na 2020 rok - mocne modelowanie

W 2020 roku do łask powraca mocne modelowanie. Fale z dużą objętością i niezbyt przesadnie pokręcone końce to coś co wpisuje się zarówno w klasykę jak również w najświeższe trendy. Nie planujesz co kilka dni wizyt u fryzjera, aby wymodelował ci włosy? Nie jest to konieczne. Sama możesz nauczyć się robić to przed lustrem. Wystarczy trochę cierpliwości, a z pewnością po kilku dniach nie będzie stanowić to dla ciebie problemu. Poniżej filmik ilustrujący jak krok po kroku wymodelować włosy.

Modne fryzury na 2020 rok - perły i brylanciki będą hitem

Małe cyrkonie, perły i inne minimalistyczne dodatki będą hitem na włosach w 2020 roku. Jak wkomponować je we fryzurę, aby stabilnie się trzymały? Ta opcja zdecydowanie sprawdzi się przy okazji koków. Wówczas można je tak umiejscowić, aby mieć pewność, że nigdzie przypadkowo nie wypadną. To również jest świetna opcja na różnego rodzaju eleganckie wyjścia. Przy takim uczesaniu biżuteria często staje się zbędna.

Modne fryzury na 2020 rok - finezyjne upięcia

Warkocze w najróżniejszej postaci to również trend, który często będziemy widzieć na ulicach. Zarówno drobne sploty jak i grube warkocze bąbelkowe to modowy hit. Na początku roku będzie to również dobra opcja, aby fryzura drastycznie nie zmieniała swojego kształtu pod wpływem noszenia czapki. Konieczność noszenia czapki bywa problematyczne przy mocno wymodelowanych włosach, na których objętości nam zależy. Warkocze to także dobra opcja dla kobiet, które mają problem z przetłuszczającymi się włosami. Przy takim uczesaniu z pewnością włosy dłużej będą wyglądać na świeższe.

Modne fryzury na 2020 rok - bob hitem w salonach fryzjerskich

Fryzura typu bob sprawdzi się zarówno u posiadaczek włosów prostych jak i lekko kręconych. Najważniejsze jest jednak, aby przed strzyżeniem zadbać o pielęgnację włosów  - pamiętaj, aby były zdrowe i nawilżone. Wysuszone końce będą się puszyć, co zaburzy zjawiskową linię cięcia. Istotne jest również regularne stosowanie odpowiedniej odżywki, a w przypadku włosów rozjaśnianych lub koloryzowanych, raz w tygodniu maski. Istnieją różne warianty boba - od krótkiej linii sięgającej tuż za ucho, średniej długości przed ramiona lub dla włosów dłuższych, czyli tzw. long bob. Poza klasycznymi cięciami, fryzura może być  urozmaicona o mocne skosy z np. wydłużonym przodem. Odważna propozycja dla kobiet  lubiących się wyróżniać to retro bob, przypominający kulę, którego można było zaobserwować u Moniki Brodki lub bob wystylizowany w nieregularne „messy” fale, idealnie dopełniający rockowy look - doradza ekspert Marek Bryczyński, ambasador wizerunkowy marki Keune