Martyna Wojciechowska wspiera hospicjum dla dzieci

Martyna Wojciechowska, znana dziennikarka i podróżniczka znana jest z tego, że chroni swojej prywatności, zwłaszcza prywatności córki. Teraz po raz pierwszy razem z Marysią zdecydowała się na udział w reklamie telewizyjnej jednej z telefonii komórkowej, żeby wesprzeć ośrodek Świetlikowo w Tychach. Świetlikowo to jeden z niewielu w Polsce bezpłatny ośrodek dzienny dla nieuleczalnie chorych dzieci. Dzięki pomocy różnych darczyńców, w tym Martyny zakończono pierwszy etap budowy. Teraz będzie budowane hospicjum dla dzieci.

Pomaganie innym jest najlepszą rzeczą jaką można robić w życiu! Po raz pierwszy zdecydowałam się na udział w reklamie z moją córką Marysią. Dlaczego? Żeby wesprzeć Świetlikowo, czyli ośrodek opieki dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach! Pamiętajcie jednak, że każdy z nas może pomóc!
 

Świąteczna reklama sieci Play z udziałem Martyny i Marysi nawiązuje do misji pomagania i dzielenia się z innymi, stąd zapewne decyzja o udziale Wojciechowskiej w tym projekcie. Marysia bardzo naturalnie zagrała swoją rolę i jak przyznaje Martyna, to ona zapomniała w pewnym momencie tekstu. „Super jest się dzielić” – tak zgodnie mama z córką stwierdzają i wychodzą ze sklepu.

Martyna Wojciechowska ostatnio bardzo często angażuje się w pomoc chorym dzieciom. Kilka dni temu odwiedziła Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie spędziła czas z chorymi dziećmi. Jak sama przyznaje takie spotkania to wielka lekcja pokory i nadawania priorytetów codziennym sprawom.

My popieramy misję Martyny i mocno jej kibicujemy!