Zakup samochodu - czy to musi być tak trudne ?

autor: anonimowy 11.06.2014 18:12

11.06.2014 18:12

Hej Dziewczynyicon_smile.gif!

Myślę, ze pisze w dość nietypowej sprawie, ale akurat w tym temacie tymczasowo potrzebuje pomocy, wiec mam nadzieje , ze mi pomożecieicon_smile.gif!
Chciałabym kopić samochód, ale kompletnie się na tym nie znam, mieszkam w Warszawie i raczej nie mam nikogo kompetentnego kto mógłby mi pomoc w zakupie a chciałabym wybrać dobre auto, które będzie mi służyć przez najbliższe lata. Czy może znacie jakiegoś fachowca, jakąś dobra sprawdzona firmę która mogłaby mi profesjonalnie pomóc przy zakupie?? bardzo proszę o rzetelne podpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi!! icon_smile.gif

Natalia

03.02.2016 22:36

To jeśli żaden facet nie może pomóc Ci w ocenie stanu auta, to umówiłabym się na Twoim miejscu z serwisem lakierniczym/blacharskim - żeby oni przyjrzeli się autku. Kto jak nie fachowiec oceni, czy ten samochód brał udział w wypadku... W Wawie pomogą na pewno oni: www.solidny-blacharz.pl

18.02.2016 11:07

Natala, zanim podejmiesz decyzję, przejrzyj kilka ofert - ale samodzielnie, nie ufaj pośrednikom. Ty sama wiesz, czy ważne jest dla ciebie niskie spalanie, czy certyfikaty bezpieczeństwa, czy ładowność. Jeśli wybrałaś model, sprawdź warunki kredytu na auto - szczerze ci tę opcję polecam. Teraz warunki są o wiele lepsze niż jeszcze 3 lata temu, także na używane auta. Sprawdź sobie na przykład tutaj - masz zniżki na ubezpieczenie, równe raty,stałą stopę procentową i zero wkładu własnego.

10.12.2016 14:39

Jesli kupujesz samochod uzywany to rzeczywiscie moze to byc dosc trudnym zadaniem. Jak dla mnie to odpadaja w tym przypadku handlarze z roznego rodzaju ofert na portalach ogloszeniowych, a jedynie ktos sprawdzony np. znajomy sprowadzajacy samochody na firme lub cos w ten desen. Po zakupie samochodu nalezy o niej dbac, juz pomijam fakt czy jest uzywany czy nie. Warto przeprowadzac conajmniej raz do roku badanie techniczne pojazdu, nie mylic z badaniem okresowym. Sporo ciekawych wskazowek mozna poczytac na tym blogu http://panoramafirm.pl/blog/motoryzacja/badanie-techniczne-pojazdu-ile-kosztuje-i-jak-wyglada-w-praktyce.html