Dietetyk w Szczecinie?

autor: anonimowy 29.06.2015 13:45

29.06.2015 13:45

hej, chciałabym schudnąć, ale od dłuższego czasu mi nie idzie. Próbowałam wiele razy na własną rękę przechodzić na jakieś diety, ale nie przyniosło to efektów na dłuższą metę. Postanowiłam, że muszę udać się do jakiegoś specjalisty. Czy polecacie może jakiegoś dietetyka w Szczecinie?

01.07.2015 08:25

Sama miałam takie same problemy, nie raz przechodziłam na diety sokowe, albo głodówki. Udało mi się trochę schudnąć, ale wracałam znów do niezdrowej diety i kilogramy wracały. W trakcie ciąży wrzuciłam kilka dodatkowych kilogramów i po porodzie powiedziałam sobie dość. Nie powiem żeby było łatwo, ale na szczęście pomogła mi pani dietetyk z Eko Deli, polecam z całego serca, kontakt znajdziesz na stronie ekodeli.eu/dietetyk. Pomogła mi zrozumieć jakie błędy popełniałam do tej pory, ułożyła mi dietę, właściwie ciężko mi nazwać to dietą, bo jem to co lubię, tylko w zdrowszej formie. W domu nie smażę już na głębokim oleju, tylko grilluję, bądź gotuję na parze. Mogłabym tak jeszcze pisać i pisać, ale najlepiej samemu udać się po pomoc icon_wink.gif bo każdy jest inny i mamy różne nawyki żywienioweicon_wink.gif

30.08.2016 22:14

Niestety nie znam dietetyka, którego można by tutaj polecić. Odżywianie to moje hobby, a dietetyka wymarzony zawód! Wyjeżdżam lada dzień na studia do Krakowa, upatrzyłam uczelnię dietla i kiedyś założę swoją działalność w Szczecinie, już niedaleka droga!

25.10.2016 14:31

Wielu dietetyków działa online, więc nie zamykaj się na jedno miasto.
Jeżeli mam Ci coś doradzić to raczej nie korzystaj z dietetyków w klubach fitness itp. Zazwyczaj mają oni 3 szablony diety, ściągnięte gdzieś z internetu, więc ich skuteczność a przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania są bardzo wątpliwe.