Zofia Zborowska zdradza początki znajomości z Andrzejem Wroną

Zakochani poznali się w 2018 roku podczas jednej ze wspólnych imprez. Od samego początku obydwoje czuli, że to jest właśnie "to coś". Od razu między nimi zaiskrzyło, bardzo dużo rozmawiali i tak minęła im cała impreza. Para zdecydowała się nie ujawniać swojego związku. Oficjalnie pojawili się razem po raz pierwszy dopiero na Gali Mistrzów Sportu. Zofia Zborowska przyznała, że od samego początku spędzali ze sobą bardzo intensywnie czas. To właśnie to było powodem, dla którego Andrzej Wrona oświadczył się aktorce już po kilku miesiącach związku.

Romantyczne zaręczyny

W cyklu Izabeli Janachowskiej „Śluby gwiazd”, Zofia Zborowska opowiedziała, jak wyglądały jej zaręczyny. Siatkarz zdecydował się zadać to najważniejsze pytanie w wyjątkowy dzień: urodziny aktorki.

- Najpierw pod dom podjechał taki wypasiony samochód z szampanem w środku. Andrzej powiedział, że wychodzimy i zamówił taxi grosik, więc zeszliśmy, a tam czekał Maybach. Nic nie chciał powiedzieć, pojechaliśmy pod Warszawę, a zamknęli wówczas loty nad miastem i były straszne jaja. On się dogadał z pilotem karetek powietrznych. Wsiedliśmy do helikoptera i ja w ogóle nie wiedziałam, gdzie jestem, ale okazało się, że wylądowaliśmy na Mazurach w miejscu, gdzie byliśmy na naszym pierwszym wyjeździe. Potem przekonał mnie, żebyśmy poszli na pomost, tam było już wszystko przygotowane i Andrzej się oświadczył. Ja byłam w szoku- wyznała w programie Zofia Zborowska

Zobacz też: Zofia Zborowska o hejcie w internecie: "za hajs są w stanie puścić hejt, rzyg na inną laskę"

Zofia Zborowska o pierwszym razie z Andrzejem Wroną!

Aktorka znana jest ze swojej otwartości i bezpośredniości. Nie miała więc żadnych oporów przed wyznaniem intymnych szczegółów jej relacji z Andrzejem Wroną. Gwiazda wyznała, że razem z mężem poszli do łóżka dopiero na 16. randce!

- Przez wiele randek się tylko całowaliśmy. W opór! Nawet chyba przed utratą dziewictwa tyle nie czekałam. On bardzo chciał mi udowodnić, że nie jestem jego kolejną przygodą. Na szesnastej randce poszliśmy ze sobą do łóżka. Już w pewnym momencie liczyłam, bo myślałam, że może on mnie jak koleżankę do całowania traktuje. Nawet śmiałam się z przyjaciółkami, czy to wszystko na pewno idzie w dobrym kierunku. Ale tak z perspektywy czasu myślę, że budowanie relacji z facetem przed pójściem do łóżka jest czymś tak ważnym i tak pięknym, że potem jak faktycznie trafiamy do tego łóżka, jest to coś przepięknego – zwierzyła się Izabeli Janachowskiej Zofia Zborowska.

Zobacz też: 

Mój pierwszy raz - historie prawdziwych kobiet

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdradzają sekrety swojego małżeństwa!

Zobacz także:

Zofia Zborowska od zawsze ujmowała swoją szczerością i dystansem do samej siebie. Nic więcej dziwnego, że odważyła się poruszyć tak odważny temat. Obecnie, aktorka i sportowiec są szczęśliwym małżeństwem od sierpnia 2019 roku. Jest to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Zobacz też: Monika Kuszyńska o ciąży niepełnosprawnej kobiety: „Inaczej odczuwałam bóle. Sytuacja była dramatyczna”