Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski o swoim małżeństwie

Przed małżeństwem z Przemkiem Kossakowskim Martyna Wojciechowska była w kilku związkach. Znana podróżniczka była już pięciokrotnie zaręczona, a dwa razy zdecydowała się odwołać swój ślub! W związku z tym, wiele osób nie wierzyło, że znajdzie się ktoś, komu uda się na dobre skraść serce Martyny Wojciechowskiej. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Przemka Kossakowskiego. Para niedawno ogłosiła swój ślub. Teraz Martyna Wojciechowska na łamach magazynu Women’s Health zdradza, jak wygląda ich małżeństwo oraz czego tak naprawdę szuka w mężczyznach:

- NAPRAWDĘ SILNY MĘŻCZYZNA NIE BOI SIĘ SILNEJ KOBIETY. Znam te wszystkie żarty na swój temat: „Uciekająca panna młoda”, „Poskromienie złośnicy”. Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? Tymczasem tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, WRAŻLIWOŚĆ NA DRUGĄ OSOBĘ I UWAŻNOŚĆ W CODZIENNYM ŻYCIU – wyjawiła w wywiadzie dla Women’s Health Martyna Wojciechowska.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska o seksualności osób niepełnosprawnych: "To prawo każdej jednostki ludzkiej"

Przemek Kossakowski także udzielił wywiadu dla bliźniaczego magazynu „Men’s Health”, w którym podzielił się z czytelnikami sekretami swojego małżeństwa. Zakochani zgodnie przyznają, że mimo ogromnej miłości, jaką się darzą, szanują swoją niezależność, dlatego też zostawiają sobie wzajemnie mnóstwo wolnej przestrzeni. Właśnie takie podejście umożliwia im tworzenie udanego związku i partnerstwa.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska zdradziła przez jaką traumę przeszła: "przepłakałam wiele nocy"

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Początki ich związku.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się już od ponad dwóch lat. Dokładnie na początku zeszłego roku Przemek Kossakowski oświadczył się Martynie Wojciechowskiej. Dziennikarka pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym dopiero kilka tygodni przed ślubem, w ten sposób potwierdzając plotki o zbliżającej się ceremonii. W październiku odbył się ślub słynnej pary podróżników. Zdjęciem upamiętniającym ten wyjątkowy dzień pierwszy pochwalił się na swoim Instagramie Przemek Kossakowski.

Obecnie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego showbiznesu. Zakochanym gratulujemy zdrowej i szczęśliwej relacji, a także życzmy jeszcze piękniejszych chwil w małżeństwie!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska opowiada o swoich bliznach: "Mam za sobą dramatyczną operację ratującą życie"