Często zastanawiamy się, czy nasz partner jest nam wierny. Oczywiście w dużej mierze jest to kwestia zaufania. Są jednak osoby, których nigdy nie można być pewnym. Skłonność do zdrady leży bowiem w ich naturze. Wszystkiemu winne są znaki zodiaku. Jeden z nich nie ma problemu ze skokiem w bok, a potem nie miewa wyrzutów sumienia. Zobacz, jaki znak zodiaku ma skłonność do zdrady. 

Ten znak zodiaku ma skłonność do zdrady. Nigdy nie miewa wyrzutów sumienia

Każdy znak zodiaku ma swoje wady i zalety. Jeden z nich jednak nie nadaje się do związków, bo... ma wyjątkowe skłonności do zdrady.

Zobacz także: 

Okazuje się, że znakiem zodiaku, który najczęściej zdradza partnerów, są... Bliźnięta. Choć nie są one najbardziej temperamentne w horoskopie oraz bywają ugodowe i potrafią chodzić na kompromisy, zazwyczaj dość szybko się nudzą, co skutkuje skokiem w bok. 

Zobaczcie, dlaczego to właśnie Bliźnięta mają największą skłonność do zdrady spośród wszystkich znaków zodiaku. 

Bliźnięta mają skłonność do zdrady. Dlaczego nie są wierne?

Istnieje kilka powodów, przez które Bliźnięta są aż tak niewierne. Przede wszystkim nie lubią się nudzić. Gdy zbyt długo są w jednej relacji, szukają innych przygód. To jednak nie wszystko. 

Bliźnięta są znakiem zodiaku, który jest niezwykle ciekawy ludzi. Łaknie ich poznawania, przez co za każdym razem zachwyca się kimś innym. To sprawia, że nie potrafi pozostać wierny jednej osobie. 

Zobacz także:

Co ciekawe, Bliźnięta potrzebują też atencji. Choć raczej są skromne, uwielbiają być adorowane. W dodatku flirt to ich drugie imię. Cieszą się, gdy mogą prowadzić długie dyskusje, w których obecne są pikantne szczegóły. A to zapewnić im mogą tylko nowi partnerzy, przy których serce Bliźniąt bije szybciej. 

Zobacz także: