W ciągu roku schudła 90 kilogramów!

27-letnia Simone Anderson ważyła 169 kilogramów, kiedy postanowiła, że najwyższy czas zmienić swoje życie. W ciągu roku, dzięki diecie i intensywnemu treningowi schudła 92 kilogramy. W tym czasie Simone Anderson poddała się również zabiegowi zmniejszenia żołądka. W wyniku tak gwałtownego spadku wagi, biust i skóra Simone stała się strasznie obwisła i Simone musiała poddać się kilku zabiegom. W trakcie 9-godzinnej operacji Simone przeszła abdominoplastykę, podciąganie linii biustonosza oraz lifting i powiększanie piersi.

ZOBACZ TEŻ:

Ta mama bliźniaków schudła 20 kg w 7 miesięcy. Teraz opowiada, jak to zrobiła!

Marzysz o płaskim brzuchu? 11 porad, co jeść i jak ćwiczyć?

Wzór Harrisa i Benedicta: jak obliczyć podstawową przemianę materii?

Ile można schudnąć w ciągu roku? Ta kobieta to wielka motywacja!

Simone Anderson swoimi doświadczeniami postanowiła dzielić się na Instagramie. Zdjęcia, które tam zamieściła z tej trudnej drogi, jaką pokonała naprawdę zapierają dech. Aż ciężko uwierzyć, że Simone udało się osiągnąć taki efekt. Jak sama przyznaje, była to dla niej trudna droga, która kosztowała ją wiele cierpienia i pracy, ale było warto.

 

Teraz Simone jest fit-modelką i chce pokazać innym kobietom, które walczą z nadwagą, że można zmienić swoje życie, jeśli będziemy do tego uparcie dążyć. 

Simone Anderson prowadzi swojego Instagrama. Jest też trenerką fitness i motywatorką. Od lat zachęca inne kobiety do podobnej metamorfozy, jaką przeszła ona!

ZOBACZ TEŻ:

Dieta Diamondów - przełomowy sposób na odchudzanie

Jak ograniczyć cukier? 12 skutecznych sposobów

20 zdrowych zasad, które warto wprowadzić od zaraz!