Rodzina królewska wściekła na Harry'ego i Meghan. Książę ujawnił sekret matki, Księżnej Diany

Nie chciałybyśmy być aktualnie w skórze Harry'ego i Meghan. Para pozostaje pod nieustannym obstrzałem krytyki, jednak to, co zrobili ostatnio, postawiło ich w bardzo złym świetle. Grono wkurzonych osób powiększa się systematycznie - już nie tylko rodzina królewska, ale większość Brytyjczyków jest zniesmaczona postępowaniem Harry'ego. Za jego decyzje rozlicza się oczywiście jego żonę, Meghan Markle. My zastanawiamy się jednak, czy ta afera nie jest jednak zbyt naciągana. Ale zacznijmy od faktów. 

Zobacz też: Tragiczna śmierć księżnej Diany - fakty i teorie spiskowe. Czy na pewno był to wypadek?

Rodzina królewska wściekła na Harry'ego i Meghan: umowa na 150 milionów dolarów!

Harry i Meghan podpisali z Netfliksem, platformą produkującą hitowy serial "The Crown", umowę na produkcję programów i filmów. Mówi się, że kwota widniejąca na papierze zwala z nóg - z nieoficjalnych informacji, kontrakt opiewa na 150 milionów dolarów. Sussexom zarzuca się chciwość i pazerność w obliczu faktów, jakie mają wyjść przy produkcji kolejnego sezonu o rodzinie królewskiej.

W nowych odcinkach netfliksowego serialu "The Crown" pojawią się sceny, które wskazują, że księżna Diana cierpiała na bulimię. W produkcji pokazano jak Lady Di objada się bez opamiętania, aby po chwili zwymiotować. To, że księżna miała problemy z odżywianiem było wiadomo od dawna. Winne temu były: stres, problemy małżeńskie i wielka samotność. Z archiwalnych wywiadów z księżną można było dowiedzieć się, że wielkim szokiem dla Diany było to, że od ślubu z Karolem była przez niego zdradzana z Kamilą Parker Bowles. To doprowadziło ją nie tylko do bulimii, ale też poważnej depresji. Skoro te problemy Diany były jawne, dlaczego więc dostało się za nie Harry'emu? 

Zobacz też: Tajemniczy przekaz sukni ślubnej księżnej Diany. Miała przynieść jej szczęście, przyniosła cierpienie

Rodzina królewska wściekła na Harry'ego i Meghan: książę William wściekły

Jak donoszą media, brat Harry'ego, książę William i reszta rodziny królewskiej są wściekli na to, że Harry współpracuje z platformą odpowiedzialną za produkcję takiego materiału. Mimo mijającego czasu, tamte tragiczne wydarzenia i pamięć o księżnej, nazywanej "Królową Ludzkich Serc", to wciąż bardzo delikatny temat dla najbliższych. Nie dziwi więc fakt, że tym, którzy kochali Dianę, trudno ogląda się tak dramatyczne sceny. Książę Harry musi teraz walczyć z zarzutami czerpania korzyści finansowych z tragedii matki. Trudno jednak nie zrozumieć również drugiego z braci, który nie przeciwstawia się wiarygodności w przedstawieniu historii matki i mechanizmów jej działania. Bez całego spektrum zachowań Diany, trudno byłoby w pełni zrozumieć jej historię. Nie zmienia to jednak faktu, że temat produkcji Netfliksa, to kolejny punkt zapalny w relacjach pomiędzy braćmi i brytyjską rodziną królewską.

 

Zobacz także: