Justyna Pochanke odchodzi z TVN

Justyna Pochanke 13 lipca podała do informacji, że odchodzi z TVN. Dziennikarka przepracowała w stacji 19 lat. Nie wyjawiła jeszcze powodu swojej decyzji. Informacja ta była masowo komentowana w mediach. Karolina Korwin Piotrowska na swoim Instagramie z żalem przyznała, że Justyna Pochanke była dla niej wyjątkową osobą w stacji:

Dla mnie TO jest News dnia. Justyna odchodzi z Faktów. Jedna z najlepszych dziennikarek w Polsce. Szkoda. Tego miejsca nikt nie zapełni. Oby była szczęśliwa - skomentowała.

Mąż Justyny Pochanke – Adam Pieczyński również odchodzi z TVN

Okazuje się, że nie tylko Justyna Pochanke postanowiła pożegnać się ze stacją. Adam Pieczyński, podobnie jak żona, przepracował tam 19 lat. Do końca zeszłego roku był szefem pionu informacji TVN. Pełnił również funkcję redaktora naczelnego „Faktów” i TVN24. Przez ostatnie miesiące pracował jako doradca zarządu. Oboje zakończyli swoją współpracę z TVN z początkiem lipca. Mąż Justyny Pochanke również pożegnał się z byłymi już współpracownikami za pomocą maila.

Od 1 lipca jestem już całkowicie poza strukturami TVN/Discovery. Raz jeszcze wszystkich Was bardzo mocno ściskam na pożegnanie i dziękuję za 19 wspólnych lat. Trzymam za wszystkich kciuki.

Piotr Krasko zastąpi Justynę Pochanke

Wiadomo już, kto zastąpi Justynę Pochankę w „Faktach”  oraz „Faktach po faktach”.
Będzie to znany dziennikarz Piotr Kraśko. Do tej pory był on gospodarzem „Faktów zza granicy” oraz jednym z prowadzących „Dzień dobry TVN”. Piotr Kraśko jest doświadczonym dziennikarzem z wieloletnim stażem, który z TVN związany jest od 4 lat. Wcześniej pracował w TVP, lecz odszedł po objęciu władzy przez PIS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agata Duda tłumaczy swoje dotychczasowe milczenie

Piotr Kraśko, gospodarz "Dzień dobry TVN" zostanie nowym prowadzącym "Faktów"