Narcyzm seksualny: co to takiego?

Narcyzm seksualny polega na nadmiernym skupieniu na własnym ciele. Niestety osoba z cechami narcyzmu seksualnego skupia się tylko na zaspokajaniu własnych przyjemności, co powoduje, że partnerzy w związku mają poczucie, że ich potrzeby się nie liczą.

Osoby narcystyczne mają fałszywe poczucie własnej wartości. Są w stanie odczuwać głębokie podniecenie na widok własnego ciała. Zdaniem ekspertów trudno jest stworzyć związek z narcyzem seksualnym, ponieważ taka osoba skupia się głównie na swoich potrzebach.

Zobacz też: TRENDY RANDKOWE 2021 - jak będziemy romansować w tym roku?

Niestety seksualni narcyzi mają wyjątkowe zdolności uwodzenia. Są atrakcyjni, pewni siebie, asertywni i w oczach innych mają wiele cech idealnego partnera. Niestety w praktyce okazuje się, że to tylko pozory, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Narcyz seksualny w związku nie potrafi zaopiekować się drugą połówką i jest nieczuły na jej potrzeby. To sprawia, że seks staje się dla takiej osoby upokarzający.

Niestety rozmowa z partnerem - narcyzem nie przyniesie efektów, ponieważ jego potrzeby są na pierwszym planie. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę, tym łatwiej będzie ci zakończyć ten związek.

Jest kilka cechy świadczących o tym, że twój partner jest seksualnym narcyzem. Warto je poznać!

 

Zobacz także:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Wybrano 10 najbardziej uwodzicielskich kobiecych imion na świecie. Wśród nich 3 z Polski!

Czy jesteś ALLOSEKSUALNA?

PILLOW TALK - ciekawy sposób na podkręcenie atmosfery w sypialni