Modne fryzury wiosna 2020: kolorowe włosy 

Blondy, brązy, ombre i sombre, te koloryzacje już znamy i widzimy je każdego dnia. Dlatego, dla odmiany w tym sezonie koloryści zachęcają do odrobiny szaleństwa - kolorowe włosy nie są zarezerwowane już tylko na bal przebierańców. Tym, co by chcieli, ale trochę się boją, polecamy szampony i spraye koloryzujące - możesz wyczarować tęczę na włosach i zmyć ją po kilku godzinach. 

Modne kolory włosów wiosna 2020 

Tęczowe włosy to hit, który jest z nami od jakiegoś czasu. W tym sezonie przybiera na sile, skupiając się na żywych, neonowych odcieniach. Nieco łagodniejsza wersja: włosy pastelowe. Delikatne, dziewczęcy róż, zgaszona brzoskwinia, czy gradient przywodzący na myśl kucyki z krainy My Little Pony, to propozycja przywołująca wakacyjny klimaty. 

Ognista czerwień na włosach zdecydowanie doda charakteru, nawet jeśli pójdziemy w wersję ombre hair, ale jeśli przerażają Cię te wszystkie krzykliwe fryzury - mamy dobrą wiadomość. Neutralny, jasny blond również jest na topie: pasuje do większości odcieni skóry i odmładza! Wolisz brązy? Super, dla Ciebie w takim razie jest najmodniejszy, różany brąz. Do tej pory, różane refleksy na włosach zarezerwowane były tylko dla blondynek. Teraz, rose brown podbija Instagram i jest coraz chętniej wykonywaną koloryzacją.